twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1927
Kod produktu: 2563
Dodaj do ulubionych

STRZELBA BERETTA 1301 TACTICAL OD GREEN

Strzelba posiada fabrycznie powiększone manipulatory, które znacząco ułatwiają obsługę broni. Kolbę i czółenko wykonano z wysoko przyczepnych materiałów syntetycznych, które w połączeniu z głębokim fakturowaniem chwytów zapewniają pełną kontrolę nad bronią niezależnie od warunków pogodowych. 

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

Włoskiej firmy Beretta nie trzeba nikomu przedstawiać. To światowej sławy producent broni strzeleckiej, w tym kultowego modelu pistoletu Beretta 92F. Korzenie firmy z Brescii sięgają aż XVI wieku, a od początku XX stulecia stała się ona ważnym graczem na włoskim rynku zbrojeniowym. Koncern Beretta specjalizuje się w produkcji broni krótkiej, jednak po przeprowadzce do USA oraz włączeniu do holdingu kilku firm produkujących broń myśliwską poszerzył swoją ofertę o wysokiej jakości gładkolufową broń długą, przeznaczoną zarówno do celów sportowych jak i łowiectwa.

Beretta 1301 Tactical OD Green została zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu przez służby mundurowe oraz o samoobronie. Jednak dzięki wykorzystaniu przemyślanych rozwiązań, zwiększających łatwość i bezpieczeństwo użytkowania jest też ciekawą opcją dla użytkowników cywilnych. Wersja OD Green, w typowym dla wojska zielonym wykończeniu, powinna zainteresować np. miłośników strzelectwa taktycznego.

Strzelba posiada fabrycznie powiększone manipulatory, które znacząco ułatwiają obsługę broni. Kolbę i czółenko wykonano z wysoko przyczepnych materiałów syntetycznych, które w połączeniu z głębokim fakturowaniem chwytów zapewniają pełną kontrolę nad bronią niezależnie od warunków pogodowych. Regulowana długość kolby pozwala na pełne dopasowanie strzelby.

Lufa została wykonana z wysokojakościowej stali, a jej konstrukcja zapewnia wysoką precyzję strzału i skupienie śrutu, które dodatkowo można zwiększyć przez zastosowanie wymiennych czoków OCHP. Broń wyposażono w otwarte mechaniczne przyrządy celownicze oraz szynę Picatinny do montażu kolimatorów lub innych akcesoriów. W modelu 1301 Tactical zastosowano system Blink, który umożliwia oddanie czterech strzałów w czasie 1 sekundy.

Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium