twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1960
691 SPORTING
  • Raty
Kod produktu: 2483
Dodaj do ulubionych

BOCK ŚRUTOWY BERETTA 691 SPORTING

Broń posiada lufy wykonane w technologii Steelium Optimabore HP, w ramach której wydłużono ich część stożkowaną, co zmniejszyło odrzut broni oraz zwiększyło precyzję strzału. Lufy umożliwiają też korzystanie ze śrutu stalowego. Osadę broni wykonano z wysokiej jakości drewna orzechowego. Baskila posiada stylowe grawerowane wykończenie z motywem roślinnym.

10 900,00 zł 10900.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

Włoskiej firmy Beretta nie trzeba nikomu przedstawiać. To światowej sławy producent broni strzeleckiej, w tym kultowego modelu pistoletu Beretta 92F. Korzenie firmy z Brescii sięgają aż XVI wieku, a od początku XX stulecia stała się ona ważnym graczem na włoskim rynku zbrojeniowym. Koncern Beretta specjalizuje się w produkcji broni krótkiej, jednak po przeprowadzce do USA oraz włączeniu do holdingu kilku firm produkujących broń myśliwską poszerzył swoją ofertę o wysokiej jakości gładkolufową broń długą, przeznaczoną zarówno do celów sportowych jak i łowiectwa.

Beretta 691 Sporting jest najnowszym modelem z serii 690. Broń posiada lufy wykonane w technologii Steelium Optimabore HP, w ramach której wydłużono ich część stożkowaną, co zmniejszyło odrzut broni oraz zwiększyło precyzję strzału. Lufy umożliwiają też korzystanie ze śrutu stalowego.

Osadę broni wykonano z wysokiej jakości drewna orzechowego. Baskila posiada stylowe grawerowane wykończenie z motywem roślinnym.

Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium