twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1942
Kod produktu: 2529
Dodaj do ulubionych

BOCK ŚRUTOWY BERETTA 693

Beretta 693 to klasyczny bock myśliwski segmentu premium z drewnianą osadą i grawerowaną baskilą. W tym modelu na grawerunku połączono motywy myśliwskie i roślinne, co nadaje broni stylowego charakteru. Osadę wykonano z wysokiej jakości drewna orzechowego, a lufy z wysokojakościowej stali w technologii Steelium.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

Włoskiej firmy Beretta nie trzeba nikomu przedstawiać. To światowej sławy producent broni strzeleckiej, w tym kultowego modelu pistoletu Beretta 92F. Korzenie firmy z Brescii sięgają aż XVI wieku, a od początku XX stulecia stała się ona ważnym graczem na włoskim rynku zbrojeniowym. Koncern Beretta specjalizuje się w produkcji broni krótkiej, jednak po przeprowadzce do USA oraz włączeniu do holdingu kilku firm produkujących broń myśliwską poszerzył swoją ofertę o wysokiej jakości gładkolufową broń długą, przeznaczoną zarówno do celów sportowych jak i łowiectwa.

Beretta 693 to klasyczny bock myśliwski segmentu premium z drewnianą osadą i grawerowaną baskilą. W tym modelu na grawerunku połączono motywy myśliwskie i roślinne, co nadaje broni stylowego charakteru.

Osadę wykonano z wysokiej jakości drewna orzechowego, a lufy z wysokojakościowej stali w technologii Steelium, która pozwala na znaczącą poprawę skupienia śrucin. Broń cechuje się też świetnym wyważeniem ułatwiającym oddanie celnego strzału. Dostępne są trzy długości luf w kalibrach 12/70, 12/76, 20/70 i 20/76.

Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium