twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1937
Kod produktu: 2548
Dodaj do ulubionych

PÓŁAUTOMAT

Osadę broni wykonano z wysoko przyczepnych materiałów syntetycznych, które zapewniają pełną kontrolę nad bronią niezależnie od warunków pogodowych. Odrzut w tym modelu został niemal całkowicie zredukowany dzięki zastosowaniu w kolbie i chwycie podwójnego systemu KICK OFF.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

Włoskiej firmy Beretta nie trzeba nikomu przedstawiać. To światowej sławy producent broni strzeleckiej, w tym kultowego modelu pistoletu Beretta 92F. Korzenie firmy z Brescii sięgają aż XVI wieku, a od początku XX stulecia stała się ona ważnym graczem na włoskim rynku zbrojeniowym. Koncern Beretta specjalizuje się w produkcji broni krótkiej, jednak po przeprowadzce do USA oraz włączeniu do holdingu kilku firm produkujących broń myśliwską poszerzył swoją ofertę o wysokiej jakości gładkolufową broń długą, przeznaczoną zarówno do celów sportowych jak i łowiectwa.

Półautomatyczne strzelby śrutowe A400 Xtreme Plus powstały z myślą o skutecznym polowaniu na ptactwo wodne. W tej serii Beretta po raz pierwszy wprowadziła rozwiązania stosowane do tej pory wyłącznie w wyczynowej broni sportowej, które znacząco podnoszą precyzję i skuteczność strzału.

W A400 Xtreme Plus Synthetic zastosowano wysokiej jakości lufy wykonane w technologii Steelium Plus, w której część stożkowa została wydłużona aż do 36 cm, co znacząco zwiększa prędkość i skupienie śrutu. Precyzję broni dodatkowo podnoszą dołączane do zestawu czoki z serii Extended Black Edition Chokes oraz światłowodowe przyrządy celownicze.

Osadę broni wykonano z wysoko przyczepnych materiałów syntetycznych, które zapewniają pełną kontrolę nad bronią niezależnie od warunków pogodowych. Odrzut w tym modelu został niemal całkowicie zredukowany dzięki zastosowaniu w kolbie i chwycie podwójnego systemu KICK OFF.

Regulowana długość kolby pozwala na pełne dopasowanie strzelby, a baka wykonana z miękkiej i przyczepnej gumy dodatkowo podnosi stabilność broni. Strzelba posiada fabrycznie powiększone manipulatory, które znacząco ułatwiają jej obsługę w trudnych warunkach pogodowych, np. na mrozie.

Wariant A400 Xtreme Plus Synthetic wyróżnia się z całej serii brakiem kamuflażu i stylowym czarno-szarym designem designem. W tym wariancie dostępna jest wyłącznie lufa o długości 71 cm.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium