twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1958
Kod produktu: 2487
Dodaj do ulubionych

BOCK ŚRUTOWY BERETTA DT11 EELL

Beretta DT11 EELL to topowa, bogato zdobiona, wersja wyczynowego bocka sportowego DT 11, następcy używanego przez wielu medalistów olimpijskich modelu DT10. Grawerunek z klasycznym motywem roślinnym, który obejmuje całą baskilę, nadaję broni ekskluzywnego charakteru. 

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

Włoskiej firmy Beretta nie trzeba nikomu przedstawiać. To światowej sławy producent broni strzeleckiej, w tym kultowego modelu pistoletu Beretta 92F. Korzenie firmy z Brescii sięgają aż XVI wieku, a od początku XX stulecia stała się ona ważnym graczem na włoskim rynku zbrojeniowym. Koncern Beretta specjalizuje się w produkcji broni krótkiej, jednak po przeprowadzce do USA oraz włączeniu do holdingu kilku firm produkujących broń myśliwską poszerzył swoją ofertę o wysokiej jakości gładkolufową broń długą, przeznaczoną zarówno do celów sportowych jak i łowiectwa.

Beretta DT11 EELL to topowa, bogato zdobiona, wersja wyczynowego bocka sportowego DT 11, następcy używanego przez wielu medalistów olimpijskich modelu DT10. Grawerunek z klasycznym motywem roślinnym, który obejmuje całą baskilę, nadaję broni ekskluzywnego charakteru. Dostępna jest też wersja Black Edition, gdzie kluczowe elementy baskili oraz spustu wykonano z włókna węglowego. Osadę wykonano z wysokiej jakości drewna orzechowego.

W stosunku do poprzedniej generacji, w serii DT11 wprowadzono kolejne usprawnienia poprawiające ergonomię i celność broni. Wyróżnia się ona innowacyjną konstrukcją lufy wykonanej w technologii Steelium PRO, gdzie lufa płynnie zwęża się na niemal całej długości, co pozwala na optymalne ukształtowanie wiązki śrutu oraz uzyskanie dużego zasięgu i wysokiej precyzji broni.

Celność strzelby dodatkowo podnoszą dołączane do zestawu czoki Optima-Choke®. Kolejną modyfikacją jest poszerzona i cięższa baskila, która wraz z regulowaną baką w systemie B-Fast zapewnia świetne wyważenie broni i stabilność strzału. Model DT11 EELL dostępny jest w wersjach Sporting i Trap. W zależności od wersji dostępne są lufy o długości 71, 75, 76 i 81 cm w kalibrach 12/70 i 12/76.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium