twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1858
Kod produktu: 2712
Dodaj do ulubionych

STRZELBA FABARM CLASSIS GRADE IV

CLASSIS Grade IV jest ekskluzywną dubeltówką, przy konstrukcji której użyto materiałów najwyższej jakości. Walory estetyczne i użytkowe tej doskonałej broni z pewnością zadowolą największych koneserów ceniących klasyczną stylistykę.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

FABARM, właściwie Fabrica Bresciana di Armi, jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów samopowtarzalnych strzelb śrutowych. Firma została założona w 1914 r. w Brescii przez znaną w północnych Włoszech rodzinę Galesi. FABARM początkowo produkował głównie pojedynki i dubeltówki, ale w drugiej połowie XX poszerzył ofertę o wysokiej klasy bocki sportowe oraz strzelby samopowtarzalne, które obecnie są głównym asortymentem tej firmy. Włoski producent jako pierwszy opatentował też wiele rozwiązań obecnie będących kanonem w konstrukcji półautomatów śrutowych, m.in. gazowy mechanizm przeładowania. Strzelby FABARM nieustannie cieszą się uznaniem użytkowników za wysoką jakość wykonania, precyzję i niezawodność.

CLASSIS Grade IV jest ekskluzywną dubeltówką, przy konstrukcji której użyto materiałów najwyższej jakości. Walory estetyczne i użytkowe tej doskonałej broni z pewnością zadowolą największych koneserów ceniących klasyczną stylistykę.

Osadę z kolbą w stylu angielskim wykonano z wysokiej jakości ręcznie olejowanego drewna orzechowego w czwartej klasie wytrzymałości. Do zdobienia posrebrzanej baskili z kutej stali użyto bogatych grawerunków przedstawiających klasyczne sceny myśliwskie oraz motywy roślinne.

Strzelba CLASSIS Grade IV to jednak nie tylko elegancja, ale też zaawansowana technologia. Posiada ona lufy wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej w opatentowanej przez FABARM technologii TRIBORE HP, które stosowane są w modelach sportowych włoskiego producenta.

Dla podniesienia walorów balistycznych strzelby dołączono do niej zestaw wymiennych hiperbolicznych czoków Inner HP, a dla zwiększenia szybkostrzelności wyposażono ją w eżektory. Broń jest też dostosowana do śrutu stalowego.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium