twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1911
Kod produktu: 2586
Dodaj do ulubionych

STRZELBA FABARM S.A.T. 8 PRO TELESCOPIC

Strzelba została wyposażona w światłowodowe przyrządy celownicze Ghost Sight, które umożliwiają sprawne posługiwanie się bronią nawet przy słabej widoczności. Na grzbiecie zamka i pod czółenkiem zamontowano szynę Picatinny do montażu kolimatorów lub innego osprzętu.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

FABARM, właściwie Fabrica Bresciana di Armi, jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów samopowtarzalnych strzelb śrutowych. Firma została założona w 1914 r. w Brescii przez znaną w północnych Włoszech rodzinę Galesi. FABARM początkowo produkował głównie pojedynki i dubeltówki, ale w drugiej połowie XX poszerzył ofertę o wysokiej klasy bocki sportowe oraz strzelby samopowtarzalne, które obecnie są głównym asortymentem tej firmy. Włoski producent jako pierwszy opatentował też wiele rozwiązań obecnie będących kanonem w konstrukcji półautomatów śrutowych, m.in. gazowy mechanizm przeładowania. Strzelby FABARM nieustannie cieszą się uznaniem użytkowników za wysoką jakość wykonania, precyzję i niezawodność.

Strzelba S.A.T. 8 Pro Telescopic powstała z myślą o wykorzystaniu przez służby policyjne, jednak m.in. dzięki pojemnemu magazynkowi i uniwersalnej konstrukcji może być również propozycją dla strzelców sportowych i osób strzelających rekreacyjnie.

Ramę i zamek broni wykonano z lekkiego stopu Ergal 55, natomiast pozostałe elementy z wytrzymałych i wysoko przyczepnych materiałów kompozytowych. Całości nadano metaliczno-matowe czarne wykończenie. Wersja Pro Telescopic wyróżnia się regulowaną teleskopową kolbą i dającym dużą kontrolę nad bronią pistoletowym chwytem.

W S.A.T. 8 zastosowano lufę wykonaną z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej w opatentowanej przez FABARM technologii TRIBORE. Broń standardowo jest wyposażona w hamulec wylotowy oraz w czok typu cylinder z możliwością stosowania zewnętrznych czoków MULTICHOKE.

Strzelba została wyposażona w światłowodowe przyrządy celownicze Ghost Sight, które umożliwiają sprawne posługiwanie się bronią nawet przy słabej widoczności. Na grzbiecie zamka i pod czółenkiem zamontowano szynę Picatinny do montażu kolimatorów lub innego osprzętu.

W zestawie znajduje się wytrzymały plastikowy futerał na broń.

Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium