twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1914
STF 12 TELESCOPIC
 • Raty
Kod produktu: 2581
Dodaj do ulubionych

STRZELBA FABARM STF 12 TELESCOPIC

Strzelby pump-action STF 12 zostały stworzone z myślą o zastosowaniach stricte profesjonalnych przez wojsko i służby mundurowe. Dlatego cechuje je bardzo wysoka jakość i wytrzymałość. Jednak dzięki uniwersalnej konstrukcji mogą one być również insertującą propozycją dla strzelców sportowych i osób strzelających rekreacyjnie.

4 700,00 zł 4700.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  Opis produktu

  FABARM, właściwie Fabrica Bresciana di Armi, jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów samopowtarzalnych strzelb śrutowych. Firma została założona w 1914 r. w Brescii przez znaną w północnych Włoszech rodzinę Galesi. FABARM początkowo produkował głównie pojedynki i dubeltówki, ale w drugiej połowie XX poszerzył ofertę o wysokiej klasy bocki sportowe oraz strzelby samopowtarzalne, które obecnie są głównym asortymentem tej firmy. Włoski producent jako pierwszy opatentował też wiele rozwiązań obecnie będących kanonem w konstrukcji półautomatów śrutowych, m.in. gazowy mechanizm przeładowania. Strzelby FABARM nieustannie cieszą się uznaniem użytkowników za wysoką jakość wykonania, precyzję i niezawodność.

  Strzelby pump-action STF 12 zostały stworzone z myślą o zastosowaniach stricte profesjonalnych przez wojsko i służby mundurowe. Dlatego cechuje je bardzo wysoka jakość i wytrzymałość. Jednak dzięki uniwersalnej konstrukcji mogą one być również insertującą propozycją dla strzelców sportowych i osób strzelających rekreacyjnie.

  Ze względu na modułową konstrukcję i szeroki wybór dostępnych osobno elementów broni (m.in. luf o długości od 11 do 22 cali) strzelba może być łatwo rozbudowana do innej wersji. Każdy model dostępny jest też w czterech wariantch kolorystycznych: czarnym matowym z wykończeniem Soft Tuch, z niklowaną baskilą i lufą, Flat Earth (pustynnym z brązową powłoką Cerakote na baskili i lufie) oraz Viper (leśny kamuflaż z oliwkową powłoką Cerakote).

  Ramę i zamek strzelb STF 12 Telescopic wykonano z lekkiego stopu Ergal 55, natomiast pozostałe elementy z wytrzymałych i wysoko przyczepnych materiałów kompozytowych. Lufa powstała z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej w opatentowanej przez FABARM technologii TRIBORE i posiada certyfikat wytrzymałości na ciśnienie 1630 barów. Strzelby są zaopatrzone w czok INNER HP ACCURACY, a w zależności od wersji także w nasadkę do wyłamywania drzwi (kompensator odrzutu).

  Broń została wyposażona w światłowodowe przyrządy celownicze Ghost Sight, które umożliwiają sprawne posługiwanie się nią nawet przy słabej widoczności. Na grzbiecie zamka i pod czółenkiem zamontowano szynę Picatinny do montażu celowników lub innego osprzętu. Dla każdego modelu dostępna jest również wersja Initial bez szyn montażowych oraz z nisko profilowymi mechanicznymi przyrządami celowniczymi.

  W wersji Telescopic nacisk położono głównie na precyzję strzału. W tym celu broń wyposażono w kolbę z teleskopową regulacją długości oraz regulowaną baką.

  CENA ZE STRONY DOTYCZY WERSJI INITIAL.

  Produkty powiązane
  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium