twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1871
Kod produktu: 2679
Dodaj do ulubionych

STRZELBA FABARM XLR5 COLUMBA PALUMBUS

Strzelba XLR COLUMBA PALUMBUS jest najnowszą propozycją z oferty strzelb samopowtarzalnych FABARM z kamuflażem. Ta wersja została stworzona do polowań na otwartym terenie, dlatego oprócz maskowania TRUE TIMBER zapewnia ona też lepszą donośność niż standardowe modele XLR.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

FABARM, właściwie Fabrica Bresciana di Armi, jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów samopowtarzalnych strzelb śrutowych. Firma została założona w 1914 r. w Brescii przez znaną w północnych Włoszech rodzinę Galesi. FABARM początkowo produkował głównie pojedynki i dubeltówki, ale w drugiej połowie XX poszerzył ofertę o wysokiej klasy bocki sportowe oraz strzelby samopowtarzalne, które obecnie są głównym asortymentem tej firmy. Włoski producent jako pierwszy opatentował też wiele rozwiązań obecnie będących kanonem w konstrukcji półautomatów śrutowych, m.in. gazowy mechanizm przeładowania. Strzelby FABARM nieustannie cieszą się uznaniem użytkowników za wysoką jakość wykonania, precyzję i niezawodność.

Strzelba XLR COLUMBA PALUMBUS jest najnowszą propozycją z oferty strzelb samopowtarzalnych FABARM z kamuflażem. Ta wersja została stworzona do polowań na otwartym terenie, dlatego oprócz maskowania TRUE TIMBER zapewnia ona też lepszą donośność niż standardowe modele XLR.

Lufę wykonano z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej w opatentowanej przez FABARM technologii TRIBORE HP, która wykorzystywana jest w sportowych modelach włoskiego producenta. Dla modelu COLUMBA PALUMBUS w zestawie dostępne są też trzy wymienne czoki Inner HP oraz czok Inner Extended HP, które znacząco podnoszą zasięg broni.

Osada została wykonana z lekkich i wytrzymałych materiałów kompozytowych ze wstawkami Soft Touch na chwytach i bace kolby, a jej rama z lekkiego i wytrzymałego stopu Ergal 55. Baskila i lufa zostały pokryte odporną na uszkodzenia powłoką CERAKOTE, której brązowy kolor dobrze koresponduje z zastosowanym na strzelbie kamuflażem.

Pistoletowy chwyt oraz fakturowanie powierzchni zapewniają dużą kontrolę nad bronią, a światłowodowe przyrządy celownicze umożliwiają celne strzelanie nawet przy trudnych warunkach pogodowych.

Nowością w serii XLR5 jest zastosowanie systemu przeładowania Pulse Piston, który nie tylko pozwala na stosowanie amunicji o różnej sile i redukuje odrzut broni przy mocniejszych ładunkach, ale też znacząco zwiększa jej szybkostrzelność, do nawet pięciu strzałów w ciągu 31 sekund.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium