twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1576
Kod produktu: 3786
Dodaj do ulubionych

SZTUCER ŁAMANY MERKEL 2001C

Merkel 2001C to klasyk wśród bocków myśliwskich i zdobywca wielu trofeów z strzelectwie sportowym. Wytwarzany od wielu dekad z typową dla producenta z Suhl jakością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Idealna broń gładkolufowa dla myśliwych ceniących elegancję i tradycyjne łowiectwo. Łoże wytwarzane jest z drewna orzechowego w co najmniej czwartej klasie jakości. Na życzenie dostępne jest drewno wyższej klasy oraz zmiany w konstrukcji osady.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

Merkel Jagd- und Sportwaffen GmbH jest jednym z symboli niemieckiej sztuki rusznikarskiej. Założona przez braci Merkel pod koniec XIX w. w Suhl manufaktura słynie z najwyższej jakości broni kulowej i śrutowej, podczas produkcji której obok nowych technologii wciąż wykorzystywane są tradycyjne metody. Z produktów z napisem Merkel Suhl korzystały tak znane postaci jak Dwight Eisenhower, Josip Broz Tito czy Max Schmeling, a także wielu medalistów najważniejszych zawodów strzeleckich.

Merkel 2001C to klasyk wśród bocków myśliwskich i zdobywca wielu trofeów z strzelectwie sportowym. Wytwarzany od wielu dekad z typową dla producenta z Suhl jakością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Idealna broń gładkolufowa dla myśliwych ceniących elegancję i tradycyjne łowiectwo.

Łoże wytwarzane jest z drewna orzechowego w co najmniej czwartej klasie jakości. Na życzenie dostępne jest drewno wyższej klasy oraz zmiany w konstrukcji osady. Baskila oraz lufy wykonane są z wysokojakościowej, kutej na zimno stali. W modelu 2001C broń może zostać ozdobiona klasycznym motywem myśliwskim znanym w innych modelach pod nazwą Jagd lub unikalnym grawerunkiem sporządzonym według wskazań klienta.

Mechanizm spustowy został oparty o niezawodny mechanizm Anson & Deeley. W podstawowej wersji montowany jest pojedynczy selektywny spust. Istnieje jednak możliwość montażu spustu podwójnego.

Strzelba jest przystosowana do wykorzystania śrutu stalowego. Lufy o długości 71 cm zaopatrzone są w dwa wymienne czoki oraz eżektory. Waga broni oscyluje w granicach 3 kg.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium