twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1583
Kod produktu: 3751
Dodaj do ulubionych

EKSPRES MERKEL B3 BLACK EKSPRES

Ekspres Merkel B3 Black to klasyka broni myśliwskiej. Lekki dwustrzałowy sztucer łamany z precyzyjnymi lufami w mocnym kalibrze i ręcznym napięciem iglicy jest idealnym rozwiązaniem na polowania zbiorowe. Wersja Black posiada jednorodną czarną baskilę z lekkiego stopu i łoże z drewna orzechowego w co najmniej czwartej klasie jakości.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

* - Pole wymagane

Opis produktu

Merkel Jagd- und Sportwaffen GmbH jest jednym z symboli niemieckiej sztuki rusznikarskiej. Założona przez braci Merkel pod koniec XIX w. w Suhl manufaktura słynie z najwyższej jakości broni kulowej i śrutowej, podczas produkcji której obok nowych technologii wciąż wykorzystywane są tradycyjne metody. Z produktów z napisem Merkel Suhl korzystały tak znane postaci jak Dwight Eisenhower, Josip Broz Tito czy Max Schmeling, a także wielu medalistów najważniejszych zawodów strzeleckich.

Ekspres Merkel B3 Black to klasyka broni myśliwskiej. Lekki dwustrzałowy sztucer łamany z precyzyjnymi lufami w mocnym kalibrze i ręcznym napięciem iglicy jest idealnym rozwiązaniem na polowania zbiorowe. Wersja Black posiada jednorodną czarną baskilę z lekkiego stopu i łoże z drewna orzechowego w co najmniej czwartej klasie jakości. Na zamówienie istnieje możliwość stworzenia broni w jednej z luksusowych wersji: Jagd, Jena, Weimar, Erfurt lub Suhl.

Lufy o długości 55 cm wykonywane są z wysokiej jakości kutej na zimno stali. W przeciwieństwie do innych ekspresów w Merkel B3 nie są one lutowane na sztywno, ale posiadają system mechanicznej regulacji! W standardzie są wyposażone również w mechaniczne przyrządy celownicze. Ekspres posiada pojedynczy spust, który na życzenie może zostać pokryty warstwą tytanu.

Osada w podstawowej wersji jest tworzona z przednim chwytem typu Schnabel oraz kolbą typu rybi grzbiet z bawarską baką. Opcjonalnie dostępna jest osada w innym kształcie oraz w wersji dla osób leworęcznych. Waga broni wynosi ok. 3,2 kg.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium