twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1571
Kod produktu: 3798
Dodaj do ulubionych

DUBELTÓWKA MERKEL DF 65E

Strzelba DF 65E wyróżnia się osadą w stylu angielskim, która wytwarzana jest z drewna orzechowego w szóstej lub wyższej klasie jakości. Seria 60 zaopatrzona jest w pełne zamki, a baskila i spust zdobione są ręcznie grawerowanym motywem myśliwskim, który, tak jak i kształt łoża, można zindywidualizować. Broń dostępna jest w kalibrze 12/76 i 20/76 z lufami o długości 68 lub 71 cm.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

Merkel Jagd- und Sportwaffen GmbH jest jednym z symboli niemieckiej sztuki rusznikarskiej. Założona przez braci Merkel pod koniec XIX w. w Suhl manufaktura słynie z najwyższej jakości broni kulowej i śrutowej, podczas produkcji której obok nowych technologii wciąż wykorzystywane są tradycyjne metody. Z produktów z napisem Merkel Suhl korzystały tak znane postaci jak Dwight Eisenhower, Josip Broz Tito czy Max Schmeling, a także wielu medalistów najważniejszych zawodów strzeleckich.

Merkel DF 65E to prawdziwy klasyk wśród dubeltówek i marzenie wielu kolekcjonerów. Strzelba wytwarzana od dziesięcioleci w dużej części ręcznie, wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i z typową dla producenta z Suhl jakością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Idealna broń gładkolufowa dla myśliwych ceniących elegancję i tradycyjne łowiectwo.

Strzelba DF 65E wyróżnia się osadą w stylu angielskim, która wytwarzana jest z drewna orzechowego w szóstej lub wyższej klasie jakości. Seria 60 zaopatrzona jest w pełne zamki, a baskila i spust zdobione są ręcznie grawerowanym motywem myśliwskim, który, tak jak i kształt łoża, można zindywidualizować.

Broń dostępna jest w kalibrze 12/76 i 20/76 z lufami o długości 68 lub 71 cm. Lufy wyposażone w czoki 1/2 i Full oraz eżektory są przystosowane do wykorzystania śrutu stalowego. W tym modelu montowany jest wyłącznie podwójny spust, który może zostać wypolerowany lub pozłocony.

Waga dubeltówki Merkel DF 65E w kalibrze 12/76 oscyluje w granicach 3,1 kg, z lufami w kalibrze 20/76 wynosi około 2,8 kg.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium