twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1597
Kod produktu: 3720
Dodaj do ulubionych

SZTUCER DWUTAKTOWY MERKEL HELIX TRACKER

Sztucer Merkel Helix Tracker został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu podczas polowań zbiorowych, przede wszystkim dla osób, które muszą sprawnie poruszać się pośród gęstej roślinności, na przykład podkładaczy psów.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

* - Pole wymagane

Opis produktu

Merkel Jagd- und Sportwaffen GmbH jest jednym z symboli niemieckiej sztuki rusznikarskiej. Założona przez braci Merkel pod koniec XIX w. w Suhl manufaktura słynie z najwyższej jakości broni kulowej i śrutowej, podczas produkcji której obok nowych technologii wciąż wykorzystywane są tradycyjne metody. Z produktów z napisem Merkel Suhl korzystały tak znane postaci jak Dwight Eisenhower, Josip Broz Tito czy Max Schmeling, a także wielu medalistów najważniejszych zawodów strzeleckich.

Największą zaletą sztucerów dwutaktowych Merkel Helix jest bardzo wysoka szybkość przeładowania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu 1:2 oraz ergonomicznej dźwigni zamka to jedna z najszybszych broni dostępnych na rynku. Jej kolejnym atutem jest charakterystyczna dla niemieckiego producenta precyzja wykonania oraz wysoka celność.

Sztucer Merkel Helix Tracker został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu podczas polowań zbiorowych, przede wszystkim dla osób, które muszą sprawnie poruszać się pośród gęstej roślinności, na przykład podkładaczy psów. Dlatego charakteryzuje się krótką lufą o długości 47 cm, powiększonym pięcionabojowym magazynkiem oraz niestandardowym rozłożeniem bączków, na szczycie lufy i boku kolby.

Do konstrukcji osady użyto odpornego na zarysowania i uszkodzenia polimeru. Dzięki wykończeniu soft-touch broń zawsze pewnie leży w dłoni, nawet w czasie opadów.

Lufy wykonywane są metodą kucia na zimno i posiadają gwint M14x1. Dla modelu Helix Tracker dostępne są najpopularniejsze kalibry myśliwskie: .308 Win, 30-06, 8x57IS oraz 9,3x62. Sztucer w standardzie posiada szyny Picatinny oraz kontrastowe, światłowodowe przyrządy I-Sight, które w razie potrzeby można łatwo zdemontować.

Broń jest również wyposażona w regulowany spust o oporze od 900 g do 1,9 kg. Jej waga wynosi około 2,9 kg.

Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium