twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1580
Kod produktu: 3774
Dodaj do ulubionych

SZTUCER ŁAMANY MERKEL K5 CUSTOM

Merkel K5 to broń dla prawdziwych koneserów, którą wytrawny myśliwy po prostu powinien mieć w swojej kolekcji. Ten klasyczny sztucer łamany jest egzemplifikacją elegancji i zgodnego z tradycją podejścia do sztuki łowieckiej. Posiada przy tym niezaprzeczalne walory jak mała waga, idealne wyważenie i łatwość obsługi.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

* - Pole wymagane

Opis produktu

Merkel Jagd- und Sportwaffen GmbH jest jednym z symboli niemieckiej sztuki rusznikarskiej. Założona przez braci Merkel pod koniec XIX w. w Suhl manufaktura słynie z najwyższej jakości broni kulowej i śrutowej, podczas produkcji której obok nowych technologii wciąż wykorzystywane są tradycyjne metody. Z produktów z napisem Merkel Suhl korzystały tak znane postaci jak Dwight Eisenhower, Josip Broz Tito czy Max Schmeling, a także wielu medalistów najważniejszych zawodów strzeleckich.

Merkel K5 to broń dla prawdziwych koneserów, którą wytrawny myśliwy po prostu powinien mieć w swojej kolekcji. Ten klasyczny sztucer łamany jest egzemplifikacją elegancji i zgodnego z tradycją podejścia do sztuki łowieckiej. Posiada przy tym niezaprzeczalne walory jak mała waga, idealne wyważenie i łatwość obsługi, które czynią tę broń niezwykle użyteczną podczas polowania w trudnym terenie lub z podchodu.

Ekskluzywna wersja Merkel K5 Custom jest tworzona wyłącznie na zamówienie. Zarówno klasa drewna jak i zdobienia baskili są dobierane zgodnie ze wskazaniami klienta. Broń dostępna jest ze standardowymi lufami o długości 56 lub 60 cm, wyposażonymi w mechaniczne przyrządami celownicze I-Sight. Dla tego modelu dostępna jest pełna gama kalibrów zwykłych oraz magnum.

Lufy k5 wykonywane są z kutej na zimno, ręcznie oksydowanej stali. Każdy sztucer jest też wyposażony w regulowany spust,  suwakowy napinacz iglicy oraz gwint umożliwiający dołączenie tłumika. Broń opcjonalnie jest dostępna w wersji dla osób leworęcznych oraz kobiet. Jej waga wynosi około 2,5 kg.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium