twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
76
3100
Kod produktu: 96F7-7730E
Dodaj do ulubionych

Kolimator Trijicon 1x25 MRO Green Dot (bez montażu)

Kolimator Trijicon 1x25 MRO Green Dot to nowoczesny celownik kolimatorowy z zielonym znakiem celowniczym 2 MOA, szerokim polem widzenia 25 stopni, dużym obiektywem, powłokami ochronnymi na soczewkach oraz regulacją jasności, wykonany z anodowanego aluminium 7075-T6, odporny na kurz i wilgoć, bez montażu.

3 290,00 zł 3290.00
 • oblicz ratę
 • ilość - + szt.
  Akceptowane formy płatności:
  blik inbank przelewy 24 pay pal

  Produkt niedostępny

  Opis produktu

  Kolimator Trijicon 1x25 MRO Green Dot to nowoczesny, zamknięty celownik kolimatorowy, który świetnie sprawdzi się na różnych typach broni długiej. Jest to unowocześniona wersja klasycznego modelu, w której zastosowano zielony znak celowniczy o średnicy 2 MOA. Zmiana koloru z tradycyjnego czerwonego na zielony jest podyktowana lepszą widocznością na różnorodnym tle – zielony jest łatwiejszy do dostrzeżenia nawet w gęstej roślinności lub na tle łąki.

  Jedną z głównych cech charakterystycznych celownika Trijicon MRO jest jego wyjątkowo szerokie pole widzenia wynoszące 25 stopni oraz duży, jak na kompaktowe wymiary, obiektyw o średnicy 25 mm. Takie parametry gwarantują doskonałą jasność i widoczność celu, co jest szczególnie pomocne w warunkach słabego oświetlenia. Ponadto, soczewki celownika są pokryte specjalnymi powłokami antyzaroszeniowymi i antyscieralnymi, które dodatkowo chronią przed zabrudzeniem i uszkodzeniami.

  Celownik Trijicon MRO wyposażony jest w osiem poziomów regulacji jasności znaku celowniczego, co umożliwia dostosowanie do panujących warunków oświetleniowych. Regulacja jasności jest łatwo dostępna dzięki centralnie umieszczonemu pokrętłu, które jest przyjazne zarówno dla strzelców prawo-, jak i leworęcznych. Obudowa celownika wykonana z anodowanego aluminium 7075-T6, gwarantuje odporność na kurz, wilgoć i inne czynniki zewnętrzne, co czyni go idealnym wyborem dla miłośników strzelectwa w różnych warunkach.

  Kolimator Trijicon 1x25 MRO Green Dot (bez montażu) - główne cechy:

  • Średnica kropki celowniczej: 2 MOA
  • Pole widzenia: 25 stopni
  • Średnica obiektywu: 25 mm
  • Regulacja jasności: 8 poziomów
  • Zakres regulacji: 70 MOA (pionowo i poziomo)
  • Zabezpieczenie przed kurzem, pyłem i wilgocią

  Trijicon - innowacyjny i wkład w technologię celowniczą

  Trijicon firma założona w 1981 roku przez Glyna Bindona jako Armson USA, jest amerykańską firmą produkcyjną z siedzibą w Wixom, Michigan, specjalizującą się w urządzeniach celowniczych dla broni, takiej jak pistolety, karabiny i strzelby. Firma stała się znana dzięki wykorzystaniu trójskładnikowego słowa "Trijicon", łączącego "tritium" - radioizotop wodoru używany w technologii oświetlenia celowników, z "ikoną", co symbolizuje obraz, a dodane "j" pomaga w połączeniu tych elementów. Trijicon jest dostawcą dla amerykańskich sił zbrojnych, dostarczając zaawansowane celowniki optyczne, takie jak ACOG i celowniki refleksyjne RX01. Oprócz rynku wojskowego, produkty firmy są dostępne również dla organów ścigania oraz klientów cywilnych, oferując szeroką gamę celowników samonaprowadzających i optycznych.

  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium