twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1346
GP100 MATCH CHAMPION 10mm
 • Raty
Kod produktu: 4679
Dodaj do ulubionych

REWOLWER RUGER GP100 MATCH CHAMPION 10mm

Ruger GP100 Match Champion jest usportowioną wersją bardzo popularnego w USA, wprowadzonego w połowie lat 80. XX wieku, rewolweru GP 100, który był szeroko wykorzystywany m.in. przez amerykańskie służby policyjne. Od wersji podstawowej odróżniania go światłowodowa muszka oraz wysoce przyczepna drewniana okładzina marki Hogue, którą zastosowano na rękojeści. Zastosowano tu również regulowaną szczerbinkę oraz wklęsa koronę lufy, która poprawia precyzję broni

5 800,00 zł 5800.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  Opis produktu

  Firma Sturm, Ruger & Company jest jedną z legend amerykańskiego rynku broni, która specjalizuje się głównie w produkcji broni krótkiej, zwłaszcza rewolwerów, ale jej oferta obejmuje też broń bocznego zapłonu oraz broń długą. Produkty firmy Ruger są znane ze swojej niezawodności i wytrzymałości.

  Ruger GP100 Match Champion jest usportowioną wersją bardzo popularnego w USA, wprowadzonego w połowie lat 80. XX wieku, rewolweru GP 100, który był szeroko wykorzystywany m.in. przez amerykańskie służby policyjne.

  Od wersji podstawowej odróżniania go światłowodowa muszka oraz wysoce przyczepna drewniana okładzina marki Hogue, którą zastosowano na rękojeści. Zastosowano tu również regulowaną szczerbinkę oraz wklęsa koronę lufy, która poprawia precyzję broni. Szybkie przeładowanie ułatwiają dołączone do zestawu spinki full moon.

  Szkielet rewolweru wykonano z jednego kawałka wysokiej jakości stali nierdzewnej, co podnosi wytrzymałość i trwałość konstrukcji. Wewnętrzne elementy zostały dodatkowo wypolerowane i spasowane, by zapewnić maksymalnie płynne działanie broni. Ma to szczególne znaczenie przy użyciu amunicji o wysokiej energii jaką jest nabój 10 mm, która nie tylko zapewnia niezapomniane wrażenia, ale wymaga od strzelca dużej kontroli nad bronią.

  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium