twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1791
85 BAVARIAN kal. 30-06
  • Raty
Kod produktu: 2948
Dodaj do ulubionych

SZTUCER SAKO 85 BAVARIAN kal. 30-06

Sztucer Sako 85 Bavarian został przygotowany z myślą o miłośnikach klasycznej środkowoeuropejskiej broni myśliwskiej jako hołd dla bogatych tradycji łowieckich tego regionu. Posiada on osadę z wysokiej jakości drewna orzechowego z kolbą i przodkiem w stylu bawarskim (Shnabel).

9 900,00 zł 9900.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

* - Pole wymagane

Opis produktu

Sako jest cenionym na całym świecie producentem wysokiej jakości broni myśliwskiej, karabinów precyzyjnych i amunicji. Firma z położnego nieopodal Helsinek Riihimäki posiada tradycje sięgające drugiej dekady XX wieku. Początkowo zajmowała się wytwarzaniem amunicji oraz luf, ale jeszcze przed II Wojną Światową rozpoczęła produkcję autorskich konstrukcji karabinowych. Obecnie Sako jest częścią grupy Beretta, a do marek firmy należy m.in. Tikka. Sztucery i karabiny Sako cieszą się uznaniem za bardzo wysoką celność, jakość wykonania oraz umiejętne połączenie bogatej tradycji z nowoczesnymi technologiami.

Sako 85 jest obecnie podstawowym modelem fińskiego producenta. W ofercie firmy znajduje się ponad 20 odmian tego sztucera, dostosowanych do szerokiego spektrum zastosowań i gustów użytkowników. Dostępne są zarówno modele z osadami drewnianymi jak i syntetycznymi oraz lufami różnego rodzaju. Jednak każdy z nich oferuje tę samą najwyższą jakość użytych materiałów i precyzję wykonania.

Klasyczne w formie łoże z pistoletowym chwytem nadaje broni elegancki wygląd, a jednocześnie zapewnia strzelcowi bardzo wygodną pozycję i kontrolę nad bronią. Do wykonania osad drewnianych w Sako 85 wykorzystuje się wysokiej jakości drewno orzechowe, natomiast osady syntetyczne powstają z wytrzymałych polimerów, włókna szklanego i włókien węglowych.

Lufy modelu 85 są produkowane wysokojakościowej, kutej na zimno stali, a ich gwint jest dopasowywany do kalibru broni. Każda z nich przed montażem jest ręcznie sprawdzana przez rusznikarzy firmy i otrzymuje certyfikat jakości. Stalowy zamek skonstruowano w sposób minimalizujący ryzyko zacięcia, a jago konstrukcja pozwala na łatwe doładowanie repetiera od góry.

Komora zamka dostępna jest w sześciu rozmiarach, zależnie od wybranego kalibru. Sztucery Sako 85 posiadają też opatentowane przez fińskiego producenta podwójne zabezpieczenie zamka i spustu, a także mechanizmy zapobiegające zacinaniu broni oraz wypadaniu magazynka. Spust chroni solidna osłona ze stali, lub duraluminium.

Sztucer Sako 85 Bavarian został przygotowany z myślą o miłośnikach klasycznej środkowoeuropejskiej broni myśliwskiej jako hołd dla bogatych tradycji łowieckich tego regionu. Posiada on osadę z wysokiej jakości drewna orzechowego z kolbą i przodkiem w stylu bawarskim (Shnabel). Stopkę kolby i przód osady wykonano z drzewa różanego. Uchwytom nadano tradycyjne fakturowanie tzw. rybiej łuski. Lufę, zamek i spust wykonano z matowej oksydowanej stali.

W naszej ofercie dostępny jest Sako 85 Bavarian w kal. 308 Win.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium