twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1779
Kod produktu: 3015
Dodaj do ulubionych

KARABIN SAKO TRG-22 A1

SAKO TRG 22/42 A1 posiada modułową konstrukcję, której trzon stanowi aluminiowa rama znakomicie stabilizująca karabin. Pozostałe elementy takie jak lufa, kolba, czy zamek mogą być łatwo wymienione w zależności od potrzeb. Zarówno zamek jak i samonośną lufę wykonano z wysokiej jakości kutej na zimno stali.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

* - Pole wymagane

Opis produktu

Sako jest cenionym na całym świecie producentem wysokiej jakości broni myśliwskiej, karabinów precyzyjnych i amunicji. Firma z położnego nieopodal Helsinek Riihimäki posiada tradycje sięgające drugiej dekady XX wieku. Początkowo zajmowała się wytwarzaniem amunicji oraz luf, ale jeszcze przed II Wojną Światową rozpoczęła produkcję autorskich konstrukcji karabinowych. Obecnie Sako jest częścią grupy Beretta, a do marek firmy należy m.in. Tikka. Sztucery i karabiny Sako cieszą się uznaniem za bardzo wysoką celność, jakość wykonania oraz umiejętne połączenie bogatej tradycji z nowoczesnymi technologiami.

Karabin wyborowy SAKO TRG 22/42 A1 powstał z myślą o wykorzystaniu przez wojsko i służby mundurowe. Obecnie znajduje się on na wyposażeniu formacji sił zbrojnych i policyjnych wielu państw Europy, w tym np. Włoch, Hiszpanii, Danii, Czech, a także Polski. Jednak dzięki bardzo wysokiej precyzji strzału z powodzeniem może być on też wykorzystywany w zawodach CISM lub UIT.

SAKO TRG 22/42 A1 posiada modułową konstrukcję, której trzon stanowi aluminiowa rama znakomicie stabilizująca karabin. Pozostałe elementy takie jak lufa, kolba, czy zamek mogą być łatwo wymienione w zależności od potrzeb. Zarówno zamek jak i samonośną lufę wykonano z wysokiej jakości kutej na zimno stali. Opcjonalnie możliwy jest montaż lufy z hamulcem wylotowym.

Broń pozwala na niemal idealne dopasowanie do preferencji strzelca. Składana kolba posiada regulację długości oraz regulowaną bakę. W wersji A1 broń na całej długości lufy wyposażono w szynę Picatinny i boczne panele w standardzie M-LOK do montażu optyki oraz innych akcesoriów. Karabin wyposażono też w spust o sportowej charakterystyce, który umożliwia strzelcowi zarówno regulację położenia jak i siły nacisku oraz drogi jałowej.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium