twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1777
Kod produktu: 3018
Dodaj do ulubionych

KARABIN SAKO TRG-42

SAKO TRG 42 posiada modułową konstrukcję, której trzon stanowi aluminiowa rama znakomicie stabilizująca karabin. Pozostałe elementy takie jak lufa, kolba, czy zamek mogą być łatwo wymienione w zależności od potrzeb.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

Sako jest cenionym na całym świecie producentem wysokiej jakości broni myśliwskiej, karabinów precyzyjnych i amunicji. Firma z położnego nieopodal Helsinek Riihimäki posiada tradycje sięgające drugiej dekady XX wieku. Początkowo zajmowała się wytwarzaniem amunicji oraz luf, ale jeszcze przed II Wojną Światową rozpoczęła produkcję autorskich konstrukcji karabinowych. Obecnie Sako jest częścią grupy Beretta, a do marek firmy należy m.in. Tikka. Sztucery i karabiny Sako cieszą się uznaniem za bardzo wysoką celność, jakość wykonania oraz umiejętne połączenie bogatej tradycji z nowoczesnymi technologiami.

Karabin wyborowy dalekiego zasięgu SAKO TRG 42 powstał z myślą o wykorzystaniu przez wojsko i służby mundurowe. Obecnie znajduje się on na wyposażeniu formacji sił zbrojnych i policyjnych wielu państw Europy, w tym np. Włoch, Hiszpanii, Danii, Czech, a także Polski. Jednak dzięki bardzo wysokiej precyzji strzału z powodzeniem może być on też wykorzystywany w zawodach CISM lub UIT.

SAKO TRG 42 posiada modułową konstrukcję, której trzon stanowi aluminiowa rama znakomicie stabilizująca karabin. Pozostałe elementy takie jak lufa, kolba, czy zamek mogą być łatwo wymienione w zależności od potrzeb.

Zarówno zamek jak i samonośną lufę wykonano z wysokiej jakości kutej na zimno stali, a obudowa zamka dzięki szynie Picatinny jest przystosowana do montażu optyki. Osada karabinu została wykonana z wytrzymałych materiałów kompozytowych i jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, zielonej i pustynnej.

Broń pozwala na niemal idealne dopasowanie do preferencji strzelca. Składana kolba posiada regulację długości i regulowaną bakę, a także ograniczającą odrzut stopkę. Karabin wyposażono też w dwustopniowy spust o sportowej charakterystyce, który umożliwia strzelcowi zarówno regulację położenia jak i siły nacisku oraz drogi jałowej.

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium