twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1651
Kod produktu: 3589
Dodaj do ulubionych

SZTUCER WINCHESTER M94 SHORT RIFLE

Sztucer Winchester M94 Short Rifle idealnie sprawdzi się dla początkującego strzelca dzięki swojej lekkości, łatwości w obsłudze i ergonomii. Prosta stylizacja zapewnia ponadczasowy wygląd.

0,00 zł 0.00
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

Winchester Repeating Arms Company był jednym z legendarnych amerykańskich wytwórców broni, który specjalizował się w karabinach powtarzalnych typu lever action. Zwykło się mawiać, że to właśnie broń tej marki, do spółki z produktami Samuela Colta, podbiła Dziki Zachód. Obecnie marka jest własnością Olin Corporation, a licencję na jej użytkowanie ma również Herstal Group.

Sztucer M94 Short Rifle idealnie sprawdzi się dla początkującego strzelca dzięki swojej lekkości, łatwości w obsłudze i ergonomii. Prosta stylizacja zapewnia ponadczasowy wygląd.

Karabin posiada dwie niezależne lufy wykonane z kutej stali. Osada broni została wykonana z drzewa orzechowego i wykończona satyną. Broń posiada muszkę celowniczą Marble Arms oraz szczerbinkę typu semi-buckhorn. Posiada możliwość zamontowania przyrządów optycznych.

Strzelba dostępna jest z lufą o długości 50,8 cm i kalibrze .30-30 Winchester. Magazynek mieści 7 naboi, a broń waży zaledwie 3,1kg.

 

Produkty powiązane
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium