twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1640
SX4 WATERFOWL
 • Raty
Kod produktu: 3614
Dodaj do ulubionych

PÓŁAUTOMAT

Półautomat śrutowy Winchester SX4 Waterfowl  jest idealnym wyborem dla myśliwych polujących na ptactwo. Wytrzymała komora 12/89 pozwala na zastosowanie nawet najmocniejszej amunicji magnum, a pokrywający broń kamuflaż Waterfowl idealnie imituje roślinność nadbrzeżną. Osada broni została wykonana z bardzo wytrzymałego polimeru. Lufa została wyprodukowana w technologii Back Bored, która poprawia osiągi broni oraz rozłożenie śrucin i jest przystosowana do śrutu stalowego.

5 190,00 zł 5190.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  Opis produktu

  Winchester Repeating Arms Company był jednym z legendarnych amerykańskich wytwórców broni, który specjalizował się w karabinach powtarzalnych typu lever action. Zwykło się mawiać, że to właśnie broń tej marki, do spółki z produktami Samuela Colta, podbiła Dziki Zachód. Obecnie marka jest własnością Olin Corporation, a licencję na jej użytkowanie ma również Herstal Group.

  Półautomat śrutowy Winchester SX4 Waterfowl  jest idealnym wyborem dla myśliwych polujących na ptactwo. Wytrzymała komora 12/89 pozwala na zastosowanie nawet najmocniejszej amunicji magnum, a pokrywający broń kamuflaż Waterfowl idealnie imituje roślinność nadbrzeżną.

  Osada broni została wykonana z bardzo wytrzymałego polimeru. Lufa została wyprodukowana w technologii Back Bored, która poprawia osiągi broni oraz rozłożenie śrucin i jest przystosowana do śrutu stalowego.

  Strzelba dostępna jest z lufą o długości 71 cm. Waga broni wynosi około 3 kg a magazynek mieści 4 naboje.

  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium