twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1899
MARTIAL CANTILEVER
 • Raty
Kod produktu: 2601
Dodaj do ulubionych

STRZELBA FABARM MARTIAL CANTILEVER

Model Martial Cantilever stworzono pod kątem maksymalnej precyzji strzału. Broń posiada zamontowaną wprost do lufy szynę Cantilever, która umożliwia łatwy montaż przyrządów celowniczych, a także światłowodową muszkę. Baskilę i lufę strzelby pokryto brązową powłoką Cerakote, która świetnie chroni broń przed korozją. Broń jest produkowana wyłącznie z lufą o długości 14 cali i magazynkiem o pojemności 5 naboi.

3 850,00 zł 3850.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  Opis produktu

  FABARM, właściwie Fabrica Bresciana di Armi, jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów samopowtarzalnych strzelb śrutowych. Firma została założona w 1914 r. w Brescii przez znaną w północnych Włoszech rodzinę Galesi. FABARM początkowo produkował głównie pojedynki i dubeltówki, ale w drugiej połowie XX poszerzył ofertę o wysokiej klasy bocki sportowe oraz strzelby samopowtarzalne, które obecnie są głównym asortymentem tej firmy. Włoski producent jako pierwszy opatentował też wiele rozwiązań obecnie będących kanonem w konstrukcji półautomatów śrutowych, m.in. gazowy mechanizm przeładowania. Strzelby FABARM nieustannie cieszą się uznaniem użytkowników za wysoką jakość wykonania, precyzję i niezawodność.

  Linia strzelb Martial powstała z myślą o zapewnieniu służbom mundurowym lekkich i wytrzymałych strzelb gładkolufowych. Jednak ich uniwersalna konstrukcja sprawia, że są one interesującą propozycją również dla strzelców sportowych i osób strzelających rekreacyjnie.

  Model Martial Cantilever stworzono pod kątem maksymalnej precyzji strzału. Broń posiada zamontowaną wprost do lufy szynę Cantilever, która umożliwia łatwy montaż przyrządów celowniczych, a także światłowodową muszkę.

  Baskilę i lufę strzelby pokryto brązową powłoką Cerakote, która świetnie chroni broń przed korozją. Broń jest produkowana wyłącznie z lufą o długości 14 cali i magazynkiem o pojemności 5 naboi.

  Ramę i zamek broni wykonano z lekkiego stopu Ergal 55, natomiast pozostałe elementy z wytrzymałych i wysoko przyczepnych materiałów kompozytowych. Lufa powstała z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej w opatentowanej przez FABARM technologii TRIBORE.

  Strzelba Martial Cantilever została wyposażona w stały czok cylindryczny i jest przystosowana do niemal każdej dostępnej amunicji 12/76.

  Produkty powiązane
  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium