twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
Czas realizacji zamówienia

czas dostawy

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Towar zamówiony przez stronę internetową jest wysyłany zgodnie z wybraną metodą płatności oraz zgodnie z wybraną formą dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka wyszła od nas jak najszybciej!

 

bron i akcesoria

Broń palna, amunicja oraz istotne części broni

Broń palna, amunicja i istotne elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki. Istniej możliwość zamówienia towaru pod numerem tel. +48 784 695 388. Czas realizacji zależny jest od dostępności. Szczegóły należy ustalić z naszymi konsultantami, dzwoniąc pod wskazany numer. 

 

optyka

Termowizja, noktowizja, optyka, akcesoria, montaże i tłumiki

Odbiór osobisty w siedzibie firmy jest możliwy tego samego dnia lub na następny dzień roboczy.

W przypadku płatności przelewem lub płatności online towar wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 5 dni roboczych.

W przypadku wyboru dostawy do paczkomatu, towar wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłka znajdzie się w wybranym paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 2) dni roboczych od momentu nadania paczki. Szacowany czas realizacji zamówienia wraz z dostawą wynosi do 5 dni roboczych. 

W przypadku wyboru płatność za pobraniem doliczana jest kwota 5 zł za pobranie a czas realizacji zamówienia wraz z dostawą wynosi do 3 do 5 dni roboczych.

W przypadku płatności ratalnej decyduje czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej oraz wybór formy dostawy. Czas realizacji zamówienia wraz z dostawą wynosi do 5 dni roboczych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium