twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
20
393
Kod produktu: 01857
Dodaj do ulubionych

Amunicja FAM Pionki 12/70 Master Trap "7,5" 28 g

Amunicja FAM Pionki 12/70 MASTER Trap 28g 2,25 mm to wysokiej klasy amunicja przeznaczona do wyczynowego strzelania sportowego. Śrut z 5% zawartością antymonu zapewnia regularne oraz równe pokrycie śrucin na celu, wpływając tym samym na skuteczność i efektywność strzału.

2,75 zł 2.75
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

Amunicja FAM Pionki 12/70 MASTER Trap to amunicja, w której wszystkie komponenty zostały wybrane przez specjalistów i dodatkowo zastosowano śrut z 5% zawartością antymonu, która zapewnia większą liczbę śrucin w każdym naboju. Dzięki temu osiągamy równomierne i regularne pokrycie celu oraz doskonałe skupienie śrucin. Ta amunicja doskonale sprawdzi się na zawodach wieloboju myśliwskiego, Compact Sporting, Parcours de Chasse i Combined Game Shooting.

Amunicja Fam Pionki 12/70 - najważniejsze cechy produktu

  • Kaliber: 12/70
  • Rozmiar śrutu: 7,5
  • Przybitka: Plastikowa
  • Waga: 28 g

Amunicja marki Fam Pionki

FAM Pionki to renomowany producent amunicji z długoletnią tradycją, który specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości nabojów strzeleckich. Firma słynie z precyzyjnie wykonanej amunicji sportowej i myśliwskiej, zapewniając niezawodność i doskonałe parametry balistyczne. Dzięki nowoczesnym technologiom i rygorystycznym standardom jakości, produkty FAM Pionki są cenione zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów strzelectwa na całym świecie.

Informacje dodatkowe

  • Ilość sztuk w pojedynczym opakowaniu 25
  • Amunicję sprzedajemy wyłącznie w pełnych paczkach
  • Sprawdź dostępność poprzez kontakt z nami
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium