twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
115
Kod produktu: 11922
Dodaj do ulubionych

Sztucer Keppeler .223 Rem

Keppeler Hunting Match to idealne połączenie pasji łowieckiej oraz wysokiej precyzji broni sportowej. Przy konstruowaniu tego modelu inżynierowie i rusznikarze niemieckiego producenta korzystali z ponad czterdziestoletniego doświadczenia w produkcji karabinów wyczynowych. Broń wykonano z najwyższej jakości stali, używając do jej produkcji najbardziej precyzyjnych narzędzi i maszyn dostępnych na rynku.

12 900,00 zł 12900.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  Opis produktu

  Keppeler Hunting Match to idealne połączenie pasji łowieckiej oraz wysokiej precyzji broni sportowej. Przy konstruowaniu tego modelu inżynierowie i rusznikarze niemieckiego producenta korzystali z ponad czterdziestoletniego doświadczenia w produkcji karabinów wyczynowych. Broń wykonano z najwyższej jakości stali, używając do jej produkcji najbardziej precyzyjnych narzędzi i maszyn dostępnych na rynku. Pozwoliło to na osiągnięcie najwyższej jakości wykonania i umożliwiło wyprodukowanie broni o niebywale wysokiej celności. Dzięki tym zaletom Keppeler Hunting Match konsekwentnie konkuruje i wygrywa na zawodach Niemieckiego Stowarzyszenia Łowieckiego (DJV) i jest uznawany za jeden z najlepszych wyborów dla strzelca, chcącego osiągać wybitne wyniki!

  Sztucer Keppeler Hunting Match to jednostrzałowa konstrukcja w klasycznym układzie z czterotaktowym zamkiem ślizgowo obrotowym o siedmiu ryglach. Są one wyfrezowane na zamku w trzech grupach, co 60 stopni. Takie ich umieszczenie pozwoliło zmniejszyć kąt obrotu zamka przy odryglowywaniu i zaryglowywaniu co znacząco przyspieszyło cykl przeładowania broni. Sam zamek może pracować w komorze zamkowej wykonanej ze stali lub aluminium, w zależności od życzenia klienta. Następnym elementem mającym pomóc strzelcowi w osiągnięciu jak najlepszych wyników na tarczy jest zastosowanie wyczynowego spustu o oporze zaledwie 100 g! Ma to za zadanie zminimalizowanie niepożądane ruchy broni występujące w trakcie ściągania spustu. Okno wyrzutowe jest również portem ładowania, ukształtowanym tak aby ułatwić załadowanie broni oraz usunięcie łuski po strzale. Komora zamkowa zwieńczona jest na całej swojej długości (210 mm) szyną pryzmatyczną o szerokości 11 milimetrów. Pozwala to na zamontowanie dowolnej optyki np. lunety, termowizora czy noktowizora. Sztucer zaopatrzony jest w grubościenną, samonośną lufę o długości 60 cm wykończoną w kolorze stali.

  Prezentowany egzemplarz posiada fabryczną osadę typu monte carlo z chwytem półpistoletowym. Wydatna baka poprawia komfort strzelca i ułatwia poprawny skład. Odpowiednia struktura dodana w miejscach, gdzie dłonie strzelca spoczywają na broni, poprawia pewność chwytu.

   

   

  Produkty powiązane
  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium