Dodaj do ulubionych
Luneta noktowizyjna Guide DU50
Luneta noktowizyjna Guide DU50 została stworzona specjalnie dla myśliwych i cechuje się wyjątkową wydajnością zarówno w dzień, jak i w nocy i umożliwia obserwację obiektów oddalonych nawet o 600 metrów.
Pierwsze zakupy? Odbierz rabat!
Zapisz się do newslettera i użyj kodu podczas finalizacji zamówienia:
ZAPISZ SIĘ-5% NA START
*Dotyczy nowych subskrybentów.
-
Czas na zwrot: 14 dni
-
Gwarancja: 3 lata
-
Dostępność: na wyczerpaniu
-
Dostawa w: 5 dni
-
Zapytaj o produkt: 784 695 388
-
Wyślij zapytanie
-
dodaj opinię
Opis produktu
Luneta noktowizyjna Guide DU50 została stworzona specjalnie dla myśliwych i cechuje się wyjątkową wydajnością zarówno w dzień, jak i w nocy. Bez względu na najbardziej wymagające oczekiwania użytkowników, ta cyfrowa luneta dostarcza doskonałych możliwości obserwacji obiektów oddalonych nawet o 600 metrów w warunkach nocnych.
Dzięki matrycy CMOS o wysokiej czułości 1920 x 1080 px/4µm, luneta zapewnia nieskazitelny obraz o wyjątkowej jakości. Wyposażony w pełnokolorowy wyświetlacz OLED HD o rozdzielczości 1920 x 1080, gwarantuje on najlepszą jakość obrazu, oddając nawet najdrobniejsze szczegóły. Ośmiokrotne powiększenie, które sięga od 3.125x do 25x, umożliwia elastyczne przeszukiwanie obrazu, skracając czas namierzania celu podczas polowania. Luneta oferuje także trzy tryby wyświetlania: Day, Low light, Night. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć 32 GB i umożliwia rejestrację filmów i zdjęć. Dzięki modułowi WiFi użytkownik może za pośrednictwem aplikacji transmisję obrazu w czasie rzeczywistym.
Rozdzielczość sensora 1920 x 1080 px
Wytrzymała i wodoodporna obudowaNiezawodny system podwójnej baterii zapewnia aż 15 godzin nieprzerwanej pracy, dając użytkownikowi długotrwałe korzystanie z urządzenia bez potrzeby częstej wymiany baterii.
Luneta noktowizyjna Guide DU50 - główne cechy:
- Matryca CMOS o wysokiej czułości 1920 x 1080/4µm
- Wyświetlacz OLED HD o rozdzielczości 1920 x 1080 px
- Ośmiokrotne powiększenie, które sięga od 3.125x do 25x
- Wbudowany rejestrator zdjęć i filmów
- Wbudowana pamięć 32 GB
- Łączność bezprzewodowa WiFi z aplikacją mobilną
- Wytrzymała i wodoodporna obudowa o klasie ochrony IP67
- Montaż na standardowych pierścieniach 30 mm
Guide - uznany producent optyki myśliwskiej
Guide Sensmart to ceniona firma w branży termowizyjnej, będąca częścią renomowanej grupy Guide Infrared Co., Ltd. Od 1999 roku specjalizuje się w tworzeniu, produkcji i sprzedaży zaawansowanych systemów termowizyjnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu produkty Guide są cenione na całym świecie, znajdując zastosowanie w wielu sektorach, m.in. w energetyce, metalurgii, wojsku, ratownictwie, budownictwie, a także w noktowizji ADAS i myślistwie. Guide Sensmart oferuje profesjonalne monokulary i lunety termowizyjne, wyróżniające się wytrzymałością, odpornością na warunki atmosferyczne i precyzją działania.

W zestawie:
- Luneta noktowizyjna Guide DU50
- Montaż - dwie obejmy 30mm
- Kabel USB
- Zatyczka na obiektyw
- Pokrowiec
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- 24 miesięczna karta gwarancyjna
Specyfikacja techniczna
| Rozdzielczość sensora | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1920 x 1080 px |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Obiektyw | 50 mm |
| Rozmiar piksela | 4 μm |
| Powiększenie optyczne | 3,125 x |
| Zasięg obserwacji | do 600 m w nocy |
| Kąt pola widzenia | 9° x 5.2° |
| Wi-Fi | Tak |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Tryb PiP | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Czas pracy na jednym ładowaniu | do 15 h |
| Wymiary | 367 × 107 × 69 mm |
| Waga | < 1000 g |