twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1598
HELIX SPEEDSTER OR LIMITED EDITION
 • Raty
Kod produktu: 3718
Dodaj do ulubionych

SZTUCER DWUTAKTOWY HELIX SPEEDSTER OR LIMITED EDITION

17 500,00 zł 17500.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  * - Pole wymagane

  Opis produktu

  Merkel Jagd- und Sportwaffen GmbH jest jednym z symboli niemieckiej sztuki rusznikarskiej. Założona przez braci Merkel pod koniec XIX w. w Suhl manufaktura słynie z najwyższej jakości broni kulowej i śrutowej, podczas produkcji której obok nowych technologii wciąż wykorzystywane są tradycyjne metody. Z produktów z napisem Merkel Suhl korzystały tak znane postaci jak Dwight Eisenhower, Josip Broz Tito czy Max Schmeling, a także wielu medalistów najważniejszych zawodów strzeleckich.

  Największą zaletą sztucerów dwutaktowych Merkel Helix jest bardzo wysoka szybkość przeładowania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu 1:2 oraz ergonomicznej dźwigni zamka to jedna z najszybszych broni dostępnych na rynku. Jej kolejnym atutem jest charakterystyczna dla niemieckiego producenta precyzja wykonania oraz wysoka celność.

  Merkel Helix Speedster OR to limitowana edycja najnowszego przedstawiciela rodziny dwutaktów Helix. Wyróżnia się nowoczesną syntetyczną osadą SpeedStock w niecodziennych czarno-pomarańczowych barwach. Nowatorska konstrukcja, w skład której wchodzi chwyt Omega oraz regulowana baka z pamięcią ustawienia, czyni broń bardzo składną i ułatwia jej przeładowanie.

  Lufy wykonywane są metodą kucia na zimno i w podstawowej wersji posiadają gwint M14x1. Dla modelu Helix Speedster OR dostępny jest szeroki wybór kalibrów standardowych oraz magnum, z lufami ryflowanymi, standardowymi (17 mm) oraz półciężkimi, o zróżnicowanej długości. Sztucery w standardzie posiadają szyny Picatinny oraz kontrastowe, światłowodowe przyrządy I-Sight, które w razie potrzeby można łatwo zdemontować.

  Broń jest również wyposażona w regulowany spust o oporze od 900 g do 1,9 kg, który na zamówienie można zastąpić bardzo precyzyjnym systemem spustowym TAR-GT o zakresie regulacji od 500 g do 1,5 kg. Korzystnie na bezpieczeństwo wpływa zamontowany na broni system ręcznego napinania iglicy.

  Podstawowy magazynek ma pojemność 3 naboi, ale opcjonalnie dostępne są również magazynki pięcionabojowe. Waga sztucera wynosi około 3,2 kg.

  Produkty powiązane
  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium