twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1592
K5 BLACK
 • Raty
Kod produktu: 3731
Dodaj do ulubionych

SZTUCER ŁAMANY MERKEL K5 BLACK

Merkel K5 to broń dla prawdziwych koneserów, którą wytrawny myśliwy po prostu powinien mieć w swojej kolekcji. Ten klasyczny sztucer łamany jest egzemplifikacją elegancji i zgodnego z tradycją podejścia do sztuki łowieckiej.

16 400,00 zł 16400.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  * - Pole wymagane

  Opis produktu

  Merkel Jagd- und Sportwaffen GmbH jest jednym z symboli niemieckiej sztuki rusznikarskiej. Założona przez braci Merkel pod koniec XIX w. w Suhl manufaktura słynie z najwyższej jakości broni kulowej i śrutowej, podczas produkcji której obok nowych technologii wciąż wykorzystywane są tradycyjne metody. Z produktów z napisem Merkel Suhl korzystały tak znane postaci jak Dwight Eisenhower, Josip Broz Tito czy Max Schmeling, a także wielu medalistów najważniejszych zawodów strzeleckich.

  Merkel K5 to broń dla prawdziwych koneserów, którą wytrawny myśliwy po prostu powinien mieć w swojej kolekcji. Ten klasyczny sztucer łamany jest egzemplifikacją elegancji i zgodnego z tradycją podejścia do sztuki łowieckiej. Posiada przy tym niezaprzeczalne walory jak mała waga, idealne wyważenie i łatwość obsługi, które czynią tę broń niezwykle użyteczną podczas polowania w trudnym terenie lub z podchodu.

  Wersja Black jest podstawowym modelem K5. Posiada standardową lufę o długości 56 lub 60 cm oraz jednolitą czarną baskilę z lekkiego stopu duraluminium. Dostępna jest tu pełna gama kalibrów zwykłych oraz magnum.

  Osadę kipplaufa wykonano z drewna orzechowego, które w wersji Black posiada czwartą klasę jakości. Lufa została wykonana z kutej na zimno, ręcznie oksydowanej stali. Sztucer został też wyposażony w mechaniczne przyrządy celownicze I-Sight i regulowany spust, a także w suwakowy napinacz iglicy.

  Merkel K5 Black opcjonalnie jest dostępny w wersji dla osób leworęcznych oraz kobiet. Jego waga wynosi około 2,5 kg.

  Produkty powiązane
  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium