twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
4 listopada 2023
InfiRay - lider innowacyjności na rynku termowizji i noktowizji
Marek
InfiRay - lider innowacyjności na rynku termowizji i noktowizji

Firma Infiray jest jednym z czołowych producentów urządzeń termowizyjnych i noktowizyjnych na świecie. To niezależny producent kluczowych komponentów termowizyjnych, takich jak detektory, moduły termiczne, czujniki podczerwieni i układy scalone.

Siedziba oraz produkcja marki InfiRay znajduje się w Chinach, a nad wytwarzaniem produktów tej firmy pracuje ponad 2000 pracowników, z których 48% to personel badawczo-rozwojowy. Nic więc dziwnego, że firma Infiray szybko osiągnęła status lidera innowacyjności na rynku termowizji i noktowizji. Obecnie jest uznawana za jednego z najważniejszych producentów urządzeń termowizyjnych na świecie pod względem jakości obrazu. 

Wiele znanych europejskich marek optyki korzysta z podzespołów lub nawet kompletnych produktów firmy InfiRay. 

Urządzenia InfiRay

Urządzenia do obserwacji nocnych InfiRay (Źródło:www.infiray.com)

 

Jakość obrazu - piksel w rozmiarze 8 μm

Infiray koncentruje się na konkurowaniu na rynku poprzez jakość obrazu i inwestuje znaczne środki w najnowocześniejszą technologię. W 2021 roku firma wprowadziła na rynek pierwszy na świecie detektor podczerwieni o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli przy rozmiarze piksela 8 μm. 

 

„Ultra Clear”

InfiRay słynie z unikalnej technologii „Ultra Clear”, która zapewnia obrazy o wysokiej rozdzielczości i wyjątkowo niskim zużyciu energii.

 

Szeroki asortyment sprzętu optoelektronicznego

Urządzenia Infiray są powszechnie wykorzystywane w łowiectwie, wojsku, systemach monitoringu i produkcji maszynowej. Na potrzeby obserwacji nocnej i polowań firma stworzyła osobny segment - InfiRay Outdoor, i to w nim oferowane są produkty jak monokulary, celowniki i nasadki.

 

Urządzenia termowizyjne InfiRay

Mają niewielkie rozmiary, niewielką wagę i wysoką wydajność, dzięki czemu są poręczne i pozwalają widzieć w nocy i skutecznie celować podczas polowań. Opracowany przez firmę detektor podczerwieni InfiRay o niskim współczynniku NETD i poborze mocy może zapewnić wyjątkowo wyraźne obrazy termowizyjne z wyraźnymi szczegółami. Może poprawić jakość widzenia w nocy oraz szybkość i dokładność celowania. W ofercie urządzeń termowizyjnych marki InfiRay najbardziej rozpoznawalne są serie:

 

  • Monokulary termowizyjne InfiRay AFFO

Ręczny monokular termowizyjny z serii AFFO to podstawowy monokular termowizyjny dla użytkowników, charakteryzujący się zarówno nowoczesną estetyką, jak i bardziej kompaktowymi rozmiarami. Seria AFFO wykorzystuje samodzielnie opracowany detektor 12 μm do tworzenia wyraźnych obrazów, a dzięki wbudowanej, szybkiej pamięci 32 GB umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów.

Monokular z serii Infiray AFFO

Monokular z serii InfiRay Affo (źródło: www.infiray.com)

 

  • Monokulary termowizyjne InfiRay EYE II V2.0

Urządzenie z tej serii cechuje niewielki rozmiar, poręczność i wysoka wydajność. Wyświetlacz HD i detektor 12 μm to połączenie dające bardzo dobre efekty nocnych obserwacji. 16 GB wbudowanej pamięci pozwala na rejestrowanie dużej ilości nagrań video i zdjęć, a wbudowane WiFi pozwala na komfortowe przesyłanie danych. 

Monokular z serii Infiray Eye IIV2

Monokular z serii InfiRay Eye II V2 (źródło: www.infiray.com)

 

  • Monokulary termowizyjne InfiRay EYE II V3.0

Monokular termowizyjny Eye Ⅱ Series V3.0 posiada detektor podczerwieni 12μm 640×512 px o niskim NETD≤25mK, który jest w stanie wykryć małe cele. Posiada również wyświetlacz OLED HD o wysokim kontraście, który zapewnia wyjątkowo wyraźne obrazy termowizyjne. Dzięki powyższym oraz dodatkowym funkcjom zapewnia ogromną przewagę zarówno pod względem technologii, jak i doświadczenia w obrazowaniu termowizyjnym. Lepszy czujnik oznacza wyraźniejszy monokular.

Monokular z serii Infiray eye IIV3

Monokular z serii InfiRay Eye II V3 (źródło: www.infiray.com)

 

  • Monokulary termowizyjne InfiRay EYE III

Wywodząc się z serii EYE, EYE III zachowuje wyjątkową siłę techniczną EYE II, ale jest generowany w innym celu: poprawić efektywność polowań podczas korzystania z niego. Właśnie do tego służy EYE III – jest zorientowany na użytkownika, zapewniając wyjątkowo wyraźne obrazowanie i łatwą obsługę, taką jak szybki start i kółko przewijania umożliwiające wykonanie większości operacji.

Monokular z serii Infiray Eye III

Monokular z serii InfiRay Eye III V3 (źródło: www.infiray.com)

 

  • Celowniki termowizyjne InfiRay CABIN

Celownik termowizyjny serii Cabin ma niewielkie rozmiary i niewielką wagę, dzięki czemu jest bardzo poręczny. Posiada również szybkowymienny akumulator, pokrętło szybkiego ustawiania ostrości i wbudowaną lampkę LED, dzięki czemu jest wygodnym i łatwym w obsłudze akcesorium do obserwacji na świeżym powietrzu. Dzięki wysokowydajnemu detektorowi podczerwieni VOx i doskonałej optyce podczerwieni, CABIN może zapewnić wyjątkowo wyraźne obrazy termiczne. Jest także wyposażony w algorytm MatrixⅢTM zaprojektowany w celu poprawy przejrzystości obrazu termowizyjnego. Detektor podczerwieni ma 12μm, a obraz wyświetlamy w jakości HD z prędkością odświeżania na poziomie 50 Hz. Seria CABIN ma wbudowany czujnik ruchu i kompas elektroniczny, dalmierz stadiametryczny, funkcję PiP, ultra Clear i inne. Pamięć wewnętrzna o pojemności 16 GB może zapisać 24 godziny wideo lub 20 000 obrazów. Wi-Fi pozwala na jednoczesne połączenie aż 4 urządzeń.

Monokular z serii Infiray Cabin

Monokular z serii InfiRay Cabin (źródło: www.infiray.com)

 

  • Monokulary termowizyjne InfiRay ZOOM

Monokulary z serii ZOOM cechują dwa pola widzenia, które można przełączać - szerokie 19 mm, które. Łatwością można zmieniać na węższe 38 mm. Urządzenia ZOOM zostały wyposażone w wysokiej rozdzielczości detektor VOx 640x512 px / 12μm o niskim NETD≤25mK. Wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1440x1080 px zapewnia wysoki komfort oglądania. 5 trybów kolorów, tryb Ultra Clear i wymienna bateria w zestawie pozwalają cieszyć się nocną obserwacją przez nawet 20 godzin.

Monokular z serii Zoom

Monokular z serii InfiRay Zoom (źródło: www.infiray.com)

 

  • Lunety termowizyjne TUBE

Luneta termowizyjna serii TUBE pozwalają na detekcję obiektów z ogromnej odległości - aż 1800m. Pośród parametrów urządzeń w tej serii znajduje się detektor 12μm, wbudowany tryb Ultra Clear i Picture in Picture. Pamięć wewnętrzna o pojemności 16 GB może zapisać 24 godziny wideo lub 20 000 obrazów. Wi-Fi pozwala na jednoczesne połączenie aż 4 urządzeń. Dzięki dodatkowej wymiennej baterii urządzenie może zapewnić do 15 godzin ciągłej pracy.

Luneta termowizyjna z serii Infiray Tube

Luneta termowizyjna serii InfiRay Tube (źródło: www.infiray.com)

 

Wszystkie urządzenia opracowane przez firmę InfiRay cechuje staranność wykonania i niezawodność. Nie bez powodu marka osiągnęła tak wysoką i stabilną pozycję na rynku. W sklepie TwojaBroń.pl znajdziesz urządzenia InfiRay i możesz liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie odpowiedniego dla siebie sprzętu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium