twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
20
2874
Kod produktu: 09085
Dodaj do ulubionych

Amunicja RWS 7 mm REM. MAG. ID CLASSIC 11,5g

Amunicja kulowa w kalibrze 7 mm Rem. Mag. niemieckiego producenta RWS. Pocisk ID CLASSIC o wadze 11,5 g.

23,50 zł 23.50
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

RWS 7 m Rem. Mag. ID CLASSIC to solidnie wypróbowana konstrukcja, oparta na wieloletnich doświadczeniach. Jest to twardy pocisk, specjalnie zaprojektowany w celu zapewnienia głębokiej penetracji i pewnego przestrzału w tuszy zwierzęcia. Unikalna budowa rdzenia sprawia, że przednia część wykonana jest z miękkiego ołowiu, co gwarantuje równomierne odkształcenie i efektywne przekazanie energii w organizmie zwierzęcia. W tym czasie tylna część rdzenia jest znacznie twardsza, co umożliwia osiągnięcie głębokiej penetracji pocisku w tuszy. Charakterystyczny rant zewnętrznej konstrukcji pocisku jest istotny, ponieważ generuje ścinkę sukni zwierzęcia na zestrzale. To z kolei ułatwia śledzenie wyraźnych wskazówek na drodze odejścia zwierzyny po trafieniu. Pocisk ID CLASSIC posiada również warstwę niklu, która nie tylko minimalizuje zabrudzenia lufy po strzale, ale także dodaje elegancji całej amunicji.

Amunicja RWS 7 mm  Rem. Mag. - najważniejsze cechy produktu

  • Pocisk ID CLASSIC
  • Kaliber 7 mm Rem. Mag.
  • Waga pocisku 11,5 g
  • Nabój centralnego zapłonu

Amunicja marki RWS

RWS, czyli Rheinmetall Waffe Munition GmbH, to niemiecki producent amunicji o imponującej historii sięgającej roku 1805. Stanowi część renomowanego koncernu Rheinmetall Group, co podkreśla jego znaczenie w branży obronnej. Firma specjalizuje się w produkcji amunicji strzeleckiej, myśliwskiej, sportowej oraz militarno-policyjnej. Jako jedna z najstarszych firm w branży, RWS zdobyła uznanie dzięki precyzji i niezawodności swoich produktów. Działania firmy opierają się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, co pozwala jej utrzymywać się na czele rynku. RWS dostarcza swoje produkty nie tylko na rynek niemiecki, ale również na arenę międzynarodową, współpracując z partnerami z różnych krajów. Marka dba nie tylko o jakość swoich produktów, ale również o zrównoważony rozwój i minimalizację wpływu na środowisko. Wprowadzając innowacje i angażując się w badania i rozwój, firma pozostaje liderem w dziedzinie amunicji, stanowiąc solidny wybór dla klientów na całym świecie.

norma_baner_producenta

Informacje dodatkowe

  • Ilość sztuk w pojedynczym opakowaniu 20
  • Amunicję sprzedajemy wyłącznie w pełnych paczkach
  • Sprawdź dostępność poprzez kontakt z nami

Specyfikacja techniczna

Waga pocisku (grs) 177
Waga pocisku (g) 11,5
Prędkość V0 (m/s) 840
Prędkość V100 (m/s) 757
Prędkość V200 (m/s) 678
Prędkość V300 (m/s) 604
Opad pocisku na 100 m 0,0
Opad pocisku na 200 m -12,2
Opad pocisku na 300 m -45,9
Energia E0 (J) 4057
Energia E100 (J) 3295
Energia E200 (J) 2643
Energia E300 (J) 2098
Przeznaczenie myśliwskie
Kaliber 7 mm Rem. Mag.
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium