twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
20
2672
Kod produktu: 04461
Dodaj do ulubionych

Amunicja RWS Rifle Match .22LR 2,6 g

Amunicja kulowa w kalibrze .22 Long Rifle wiodącego producenta RWS. Pocisk do broni bocznego zapłonu, o wadze 2,60 g.

0,98 zł 0.98
Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
Zapytaj o produkt

Produkt niedostępny

Opis produktu

RWS Rifle Match .22LR to wysokiej jakości amunicja, która jest powszechnie stosowana do strzelectwa rekreacyjnego, sportowego, treningowego oraz myśliwskiego. Amunicja RWS Rifle Match .22LR została skonstruowana z myślą o precyzyjnym strzelaniu z karabinów w konkurencjach strzeleckich, gdzie wysoka celność jest kluczowa. Może być używana również do treningu strzeleckiego, zwłaszcza w przypadku celów wymagających dokładności strzałów.

Amunicja RWS Rifle Match .22 Long Rifle - najważniejsze cechy produktu

  • Amunicja do broni bocznego zapłonu
  • Kaliber .22 Long Rifle
  • Waga pocisku 2,60 g

Amunicja marki RWS

RWS to marka wywodząca sie z z Rheinisch-Westfälischen Sprengstoff-Fabriken, która przeszła na własność Dynamit Nobel w 1931 roku, a następnie pod kontrolę RUAG Ammotec. Amunicja RWS ma długą historię doświadczeń w rozwoju i produkcji, dlatego ich wprowadzenie na rynek odniosło niezrównany sukces na całym świecie. Każdy myśliwy i sportowiec docenia tę markę. RWS jest jedynym dużym producentem, który oferuje amunicję myśliwską wyłącznie z własnej produkcji. Najnowocześniejsze metody produkcyjne zapewniają doskonałą dokładność wymiarową i delikatne wykończenie powierzchni. Niezwykła precyzja i zoptymalizowana trajektoria pocisków, są imponujące. Wielu pracowników RWS to wykwalifikowani myśliwi, którzy praktykują polowanie w kraju i za granicą. Ich cenne doświadczenie jest zawsze uwzględniane w procesie rozwoju i wpływa na każdy najmniejszy szczegół przepływu produkcji.

Informacje dodatkowe

  • Ilość sztuk w pojedynczym opakowaniu 50
  • Amunicję sprzedajemy wyłącznie w pełnych paczkach
  • Sprawdź dostępność poprzez kontakt z nami
Zobacz również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium