Dodaj do ulubionych
Celownik termowizyjny termowizor HIKMICRO Panther PH35L 2.0 LRF
Zapytaj o produkt i odbierz do 20% zniżki.
Celownik termowizyjny Hikmicro Panther PH352.0 LRF umożliwia precyzyjne obserwacje terenu. Zapewnia również zasięg detekcji wynoszący 1800 metrów.
-
Czas na zwrot: 14 dni
-
Gwarancja: 3 lata
-
Dostępność: na wyczerpaniu
-
Dostawa w: 5 dni
-
Zapytaj o produkt: 784 695 388
-
Wyślij zapytanie
-
dodaj opinię
Opis produktu
Hikmicro Panther PH35 2.0 LRF to termowizor wyposażony w sensor o rozdzielczości 384×288 px, zapewniający wyraźny i szczegółowy obraz. Wysokiej jakości wyświetlacz OLED gwarantuje czystość obrazu i komfort użytkowania, nawet podczas długotrwałego korzystania. Optyczne powiększenie wynosi 3,03x, a dodatkowy zoom cyfrowy (2x, 4x, 8x) pozwala osiągnąć maksymalne przybliżenie 24x, co znacząco ułatwia identyfikację odległych celów. Funkcja Picture-in-Picture umożliwia wyświetlanie powiększonego fragmentu obrazu w małym oknie, pozostawiając pełny widok otoczenia na głównym ekranie.
Urządzenie korzysta z technologii bezprzesłonowej, dzięki czemu obraz jest niezwykle płynny, co ułatwia śledzenie poruszających się celów. Systemy automatycznego wzmocnienia obrazu (AGC) oraz redukcji szumów 3D DNR zapewniają jasny i przejrzysty obraz w różnych warunkach. Użytkownik ma do wyboru cztery tryby obrazu: czarny gorący, biały gorący, czerwony gorący i fusion, które można dostosować do indywidualnych preferencji.
Termowizor Panther zasilany jest wydajnymi akumulatorami, które umożliwiają pracę przez 6 godzin, a czas ten można wydłużyć, podłączając power bank przez port USB-C. Urządzenie wyposażono w 16 GB wbudowanej pamięci, umożliwiając zapis zdjęć i wideo. Dzięki modułowi Wi-Fi, obraz można transmitować na telefon lub inne urządzenie z systemem Android lub iOS, co zwiększa funkcjonalność sprzętu.
Rozdzielczość sensora 384x288 px
Wytrzymała i wodoodporna obudowa
Celownik termowizyjny Hikmicro Panther PH35 2.0 LRF - główne cechy:
- Matryca 384×288, czułość termiczna <20 mK
- Wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024 x 768 px, z odświeżaniem 50 Hz
- Tryb PiP (obraz wyświetlany w oknie na części wyświetlacza)
- Wbudowany zintegrowany dalmierz laserowy
- Możliwość korzystania z 4 trybów wyświetlania
- Zasięg obserwacji 1800 metrów
- Wbudowany rejestrator zdjęć i filmów
- Obsługiwana pamięć 16 GB
- Łączność bezprzewodowa WiFi z aplikacją mobilną
- Wytrzymała i wodoodporna obudowa o klasie ochrony IP67
Hikmicro - uznany producent optyki myśliwskiej
Hikmicro to czołowy producent urządzeń oraz rozwiązań z dziedziny termowizji, którego historia sięga roku 2008. Oficjalna marka została jednak ustanowiona dopiero w 2016 roku. Firma jest wyjątkowo wyspecjalizowana w innowacyjnych technologiach związanych z termowizją. Ich asortyment obejmuje rdzenie termiczne, moduły, kamery, kompleksowe rozwiązania oraz produkty z zakresu noktowizji. Oferta Hikmicro ma zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i w przemyśle oraz na rynku zabezpieczeń na całym globie.

W zestawie:
- Celownik termowizyjny Hikmicro Panther PH35 2.0 LRF
- Torba transportowa
- pasek do torby
- Kabel USB-C
- Instrukcja
- Ściereczka do czyszczenia optyki
- 2x bateria
Specyfikacja techniczna
| Rozdzielczość sensora | 384 x 288 px |
| Tryb wyświetlacza | OLED |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1024 x 768 px |
| Odświeżanie | 50 Hz |
| Rozmiar piksela | 12 μm |
| Obiektyw | 35 mm |
| Zakres ostrości | 5 m–∞ |
| Odległość od oka (mm) | 50 |
| Żyroskop | Tak |
| Kalkulator balistyczny | Tak |
| Powiększenie optyczne | 3,03 x |
| Powiększenie cyfrowe | 2 x, 4 x, 8 x |
| Zasięg obserwacji | do 1800 m |
| Kompas elektroniczny | Tak |
| Wbudowany dalmierz | Tak |
| WiFi z aplikacją mobilną | Tak |
| WiFi | Tak |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Nagrywanie w pętli | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Robienie zdjęć | Tak |
| Migawka | Migawka mechaniczna |
| Tryb PiP | Tak |
| Zewnętrzny zasilacz | Typ C |
| Zasilanie | USB |
| Liczba trybu palet cieplnych | 4 |
| Max. pamięć zewnętrzna | 16 GB |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Czas pracy na jednym ładowaniu | do 6 h |
| Czułość termiczna | ≤ 20 mK |
| Wodoodporność | IP67 |
| Waga | 520 g |