Dodaj do ulubionych
Lornetka Swarovski NL Pure 10x32
Lornetka Swarovski NL Pure 10x32 to znakomita technologia w kompaktowej obudowie.
-
Czas na zwrot: 14 dni
-
Gwarancja: 3 lata
-
Dostępność: na wyczerpaniu
-
Dostawa w: 5 dni
-
Zapytaj o produkt: 784 695 388
-
Wyślij zapytanie
-
dodaj opinię
Opis produktu
Swarovski NL Pure 10x32 to wysokiej jakości narzędzie optyczne. Dzięki 10-krotnemu powiększeniu użytkownicy mogą zachować doskonały ogląd sytuacji, a jednocześnie dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły z niezrównaną ostrością. Pomimo swoich imponujących możliwości, lornetka ta cechuje się kompaktową konstrukcją i niewielkim ciężarem, który wynosi zaledwie 640 g. Dzięki temu jest idealnym wyborem dla podróżujących, którzy planują długotrwałe obserwacje w różnych warunkach.
NL Pure 10x32 to prawdziwy symbol luksusu i jakości premium, który jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca. Podczas obserwacji w ciągu dnia, ta lornetka ukazuje swoje pełne możliwości, pozwalając dostrzec liczne szczegóły z doskonałą ostrością przy 10-krotnym powiększeniu. To urządzenie optyczne, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających entuzjastów przyrody i podróży.
Lornetka Swarovski NL Pure 10x32- najważniejsze cechy produktu
- Obiektyw o średnicy 30 mm
- Powiększenie optyczne 10x
- Waga: jedyne 640 g
- Pole widzenia na 1000 m: 132 m
Swarovski - sprzęt klasy premium
Firma Swarovski Optik została utworzona w 1949 roku jako jeden z oddziałów znanego wytwórcy szkła kryształowego, grupy Swarowski. Z biegiem lat zdobyła markę najlepszego producenta sprzętu optycznego klasy premium, który trafia m.in. na dwór brytyjskiej rodziny królewskiej.
Lornetki i lunety celownicze producenta z austriackiego Tyrolu słyną z najwyższej jakości i elegancji wykonania, a także z dużego zaawansowania technologicznego oraz świetnych parametrów użytkowych.

W zestawie
- NL Pure
- Praktyczna torba boczna FSB
- UCS uniwersalny komfortowy pasek
- Osłona okularu
- Osłona obiektywu
- Mydło i szczoteczka
Specyfikacja techniczna
| Luneta obserwacyjna SWAROVSKI AT | Powiększenie |
| Powiększenie | 10 x |
| Średnica obiektywu | 32 mm |
| Kąt pola widzenia | 7,5° |
| Pole widzenia na 1000 m | 132 m |
| Pryzmaty | BaK-4/dachowe |
| Wodoodporność | Tak |
| Liczba soczewek | 6 grup, 8 soczewek |
| Wymiary | 144 x 130 x 65 mm |
| Transmisja światła | Do 88% |
| Waga | 640 g |