Dodaj do ulubionych
Lornetka termowizyjna Pulsar Merger XL50 LRF
Lornetka termowizyjna Pulsar Merger LRF XL50 to zaawansowana lornetka termowizyjna z sensorem HD 1024x768 12 µm, czułością sNETD <20 mK, obiektywem 50 mm f/1.0, zasięgiem detekcji do 2300 m, wbudowanym dalmierzem laserowym do 1000 m, dwoma wyświetlaczami AMOLED HD 1024x768 oraz podwójnym systemem zasilania zapewniającym do 10 h pracy.
-
Czas na zwrot: 14 dni
-
Gwarancja: 3 lata
-
Dostępność: na wyczerpaniu
-
Dostawa w: 5 dni
-
Zapytaj o produkt: 784 695 388
-
Wyślij zapytanie
-
dodaj opinię
Opis produktu
Lornetka termowizyjna Pulsar Merger LRF XL50 to najnowsza lornetka termowizyjna marki Pulsar, wyróżniająca się rekordową rozdzielczością sensora HD 1024x768. Nowoczesny design nawiązuje do formy klasycznej lornetki, a obuoczna obserwacja znacząco redukuje zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Urządzenie projektowane i produkowane jest w Europie z europejskich komponentów.
Model wyposażono w niechłodzony mikrobolometr HD 1024x768 px o pikselu 12 µm i czułości sNETD <20 mK oraz obiektyw germanowy 50 mm f/1.0, zapewniający zasięg detekcji sylwetki człowieka do 2300 m. Powiększenie optyczne 2.5x można zwiększać cyfrowo do 20x. Obraz prezentowany jest na dwóch mrozoodpornych wyświetlaczach AMOLED HD 1024x768 px o odświeżaniu 50 Hz, z możliwością wyboru jednej z 9 palet kolorystycznych.
Wbudowany dalmierz laserowy do 1000 m (±1 m) umieszczony w obiektywie nie zwiększa gabarytów urządzenia. Czujnik zbliżeniowy automatycznie wprowadza lornetkę w tryb uśpienia po odsunięciu od oczu i natychmiast przywraca obraz po ponownym rozpoczęciu obserwacji. Trzystopniowa zmiana wzmocnienia czułości i filtr wygładzający poprawiają jakość obrazu w zmiennych warunkach atmosferycznych.
Zasilanie zapewniają dwa niezależne akumulatory – wbudowany 4000 mAh oraz wymienny APS3 3200 mAh – łącznie do 10 h ciągłej pracy, z możliwością zasilania przez powerbank via USB-C. Wbudowany rejestrator foto/wideo 64 GB oraz moduł Wi-Fi z aplikacją StreamVision 2 uzupełniają funkcjonalność urządzenia. Obudowa spełnia normę IPX7, temperatura pracy od -25 do +50°C.
Lornetka termowizyjna Pulsar Merger LRF XL50 - główne cechy:
- Sensor HD 1024x768, 12 µm, sNETD
- Obiektyw 50 mm f/1.0, zasięg detekcji 2300 m
- Dalmierz laserowy do 1000 m, zoom 2.5-20x
- Dwa wyświetlacze AMOLED HD 1024x768, 50 Hz
- Podwójny system zasilania, do 10 h pracy
- Rejestrator 64 GB + Wi-Fi StreamVision 2
Pulsar - lider innowacyjnej optyki
Pulsar to lider innowacyjnej optyki i technologii. Od 2008 roku dostarcza najnowocześniejsze produkty dla polowań, organów ścigania, ochrony osobistej i operacji poszukiwawczo-ratowniczych. Marka szybko zdobyła światowe uznanie w dziedzinie noktowizorów outdoorowych i bezpieczeństwa. Jej historia sięga 1991 roku, a dzisiaj oferuje monokulary i lornetki termowizyjne, które zdobyły uznanie wśród myśliwych i strzelców. Pulsar ciągle się rozwija, dążąc do tworzenia najwyższej jakości produktów dla wymagających klientów, umacniając swoją pozycję jako lider w dziedzinie optyki i technologii.

W zestawie:
- Lornetka Pulsar Merger LRF XL50
- Akumulator APS3 3200 mAh + stacja dokująca
- Ładowarka USB/230V + kabel USB-C
- Pasek na szyję + pokrowiec + adapter statywowy
- Zakrywka na obiektyw + materiał do czyszczenia
- Instrukcja PL + karta gwarancyjna
Specyfikacja techniczna
| Rozdzielczość sensora | 1024 x 768 px |
| Tryb wyświetlacza | AMOLED |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1024 x 768 px |
| Odświeżanie | 50 Hz |
| Rozmiar piksela | 12 μm |
| Obiektyw | 50 mm |
| Powiększenie optyczne | 2,5 x |
| Powiększenie cyfrowe | 8 x |
| Zasięg obserwacji | do 2300 m |
| Regulacja jasności obrazu wyświetlacza | Tak |
| Wbudowany dalmierz | Tak |
| WiFi | Tak |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Robienie zdjęć | Tak |
| Tryb PiP | Tak |
| Display OFF | Tak |
| Zasilanie | USB-C |
| Liczba trybu palet cieplnych | 8 |
| Max. pamięć zewnętrzna | 16 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Czas pracy na jednym ładowaniu | do 8 h |
| Czułość termiczna | ≤ 40 mK |
| Wodoodporność | IPX7 |