Dodaj do ulubionych
Luneta termowizyjna Pulsar Thermion 2 LRF XL60
Luneta termowizyjna Pulsar Thermion 2 LRF XL60 to topowy celownik termowizyjny z sensorem HD 1024x768 12 µm, czułością sNETD <20 mK, obiektywem 60 mm f/1.1, zasięgiem detekcji do 2800 m, wbudowanym dalmierzem laserowym do 800 m, kalkulatorem balistycznym, wyświetlaczem AMOLED 2560x2560 oraz rejestratorem 64 GB.
-
Czas na zwrot: 14 dni
-
Gwarancja: 3 lata
-
Dostępność: na wyczerpaniu
-
Dostawa w: 5 dni
-
Zapytaj o produkt: 784 695 388
-
Wyślij zapytanie
-
dodaj opinię
Opis produktu
Luneta termowizyjna Pulsar Thermion 2 LRF XL60 to flagowy celownik termowizyjny marki Pulsar, zbudowany w oparciu o tradycyjny korpus lunety celowniczej z tubusem 30 mm. Wszystkie elementy elektroniczne wbudowano w klasyczny korpus, a pokrętła rozmieszczono w miejscach tradycyjnych wieżyczek regulacji. Urządzenie projektowane i produkowane jest w Europie, z europejskich komponentów.

Model wyposażono w niechłodzony mikrobolometr HD 1024x768 px o pikselu 12 µm oraz czułość termiczną sNETD <20 mK, gwarantując precyzyjne rozpoznawanie detali nawet w deszczu i mgle. Obiektyw germanowy 60 mm f/1.1 oferuje powierzchnię roboczą większą o 44% w porównaniu do obiektywu 50 mm, co przekłada się na wyższą szczegółowość obrazu, większe powiększenie optyczne oraz zasięg detekcji sylwetki człowieka do 2800 m.
Powiększenie optyczne 2.5x można zwiększać cyfrowo do 20x, co zapewnia skuteczność zarówno na krótkich, jak i dalekich dystansach. Obraz prezentowany jest na mrozoodpornym wyświetlaczu AMOLED HD 2560x2560 px o odświeżaniu 50 Hz – ogromna rozdzielczość sprawia, że wyjątkowo łatwo jest uchwycić cel. Zwiększona odległość od oka 65 mm poprawia bezpieczeństwo i wygodę strzału.
Wbudowany dalmierz laserowy do 800 m (±1 m) umieszczony nad obiektywem nie ogranicza jego powierzchni roboczej. Współpracuje z kalkulatorem balistycznym dostępnym przez aplikację Stream Vision Ballistics, który automatycznie oblicza poprawki na opad i znoszenie pocisku. Celownik oferuje 10 profili balistycznych z 10 dystansami każdy oraz 10 typów siatek celowniczych w kilku kolorach.
Zasilanie zapewniają dwa niezależne akumulatory – wbudowany 4900 mAh oraz wymienny APS3 3200 mAh, z możliwością zasilania przez powerbank via USB-C. Zestaw zawiera dwa akumulatory APS3. Wbudowany rejestrator foto/wideo 64 GB, moduł Wi-Fi i Bluetooth z aplikacją StreamVision 2 uzupełniają funkcjonalność urządzenia, zapewniając do 7 h ciągłej pracy. Obudowa spełnia normę IPX7, odporność na odrzut wynosi 6000 J, temperatura pracy od -25 do +50°C.
Wytrzymała i wodoodporna obudowaLuneta termowizyjna Pulsar Thermion 2 LRF XL60 - główne cechy:
- Sensor HD 1024x768, 12 µm, sNETD
- Obiektyw 60 mm f/1.1, zasięg detekcji 2800 m
- Dalmierz laserowy do 800 m + kalkulator balistyczny
- Wyświetlacz AMOLED 2560x2560, zoom 2.5-20x
- Odporność na odrzut 6000 J, tubus 30 mm
- Rejestrator 64 GB + Wi-Fi StreamVision 2
Pulsar - lider innowacyjnej optyki
Pulsar to lider innowacyjnej optyki i technologii. Od 2008 roku dostarcza najnowocześniejsze produkty dla polowań, organów ścigania, ochrony osobistej i operacji poszukiwawczo-ratowniczych. Marka szybko zdobyła światowe uznanie w dziedzinie noktowizorów outdoorowych i bezpieczeństwa. Jej historia sięga 1991 roku, a dzisiaj oferuje monokulary i lornetki termowizyjne, które zdobyły uznanie wśród myśliwych i strzelców. Pulsar ciągle się rozwija, dążąc do tworzenia najwyższej jakości produktów dla wymagających klientów, umacniając swoją pozycję jako lider w dziedzinie optyki i technologii.

W zestawie:
- Luneta Pulsar Thermion 2 LRF XL60
- 2x Akumulator APS3 3200 mAh + stacja dokująca
- Ładowarka USB/230V + kabel USB-C
- Pilot bezprzewodowy + pokrowiec
- Muszla oczna + zakrywki (obiektyw, APS2, APS3)
- Instrukcja PL + karta gwarancyjna
Specyfikacja techniczna
| Rozdzielczość sensora | 1024 x 768 px |
| Tryb wyświetlacza | AMOLED HD |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 2560 × 2560 px |
| Odświeżanie | 50 Hz |
| Rozmiar piksela | 12 μm |
| Obiektyw | 60 mm |
| Powiększenie optyczne | 2,5 x |
| Powiększenie cyfrowe | 20 x |
| Zasięg obserwacji | do 2800 m |
| Regulacja jasności obrazu wyświetlacza | Tak |
| Profile balistyczne | Tak |
| Siatki celownicze | Tak |
| Wbudowany dalmierz | Tak |
| WiFi | Tak |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Robienie zdjęć | Tak |
| Tryb PiP | Tak |
| Display OFF | Tak |
| Zasilanie | USB-C |
| Liczba trybu palet cieplnych | 8 |
| Max. pamięć zewnętrzna | 16 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Czas pracy na jednym ładowaniu | do 7 h |
| Czułość termiczna | ≤ 20 mK |
| Wodoodporność | IPX7 |
| Waga | 1200 g |