Dodaj do ulubionych
Termowizor Pulsar Alaris XQ30
Termowizor Pulsar Alaris XQ30 to kompaktowy, lekki i niezawodny monokular termowizyjny, stworzony z myślą o mobilnych obserwacjach przyrody i fotografii terenowej.
-
Czas na zwrot: 14 dni
-
Gwarancja: 3 lata
-
Dostępność: na wyczerpaniu
-
Dostawa w: 5 dni
-
Zapytaj o produkt: 784 695 388
-
Wyślij zapytanie
-
dodaj opinię
Opis produktu
Pulsar Alaris XQ30 - kompaktowy termowizor dla pasjonatów przyrody
ALARIS XG30 to niezwykle poręczny monokular termowizyjny stworzony z myślą o pasjonatach przyrody, fotografach terenowych i ornitologach. Jego lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że świetnie uzupełnia tradycyjną lornetkę, pozwalając na szybkie i dyskretne wykrywanie zwierząt oraz ptaków.

Model ALARIS XQ30 oferuje wysoką jakość obrazu i znakomitą czułość termiczną sNETD < 20 mK, co pozwala dostrzec nawet subtelne różnice temperatur, a dzięki złączu USB-C zapewnia wygodne i uniwersalne zasilanie. Jego kompaktowa, lekka oraz energooszczędna konstrukcja – porównywalna rozmiarem do typowego dalmierza laserowego – kryje przetwornik XQ w technologii 17 µm o rozdzielczości 384 x 288, który mimo niewielkiego obiektywu gwarantuje bardzo dobry zasięg detekcji i praktyczne powiększenie, czyniąc to urządzenie idealnym rozwiązaniem do mobilnych obserwacji terenowych, monitoringu przyrody i fotografii przyrodniczej.

Obraz prezentowany jest na odpornym na niskie temperatury ekranie AMOLED, a termowizor działa w zakresie od -25 do +40°C. Jego lekka, magnezowa obudowa jest w pełni wodoszczelna (klasa IPX7).

ALARIS XG30 korzysta z akumulatora APS3 o pojemności 3200 mAh, który pozwala na około 7 godzin nieprzerwanej pracy. Niska waga urządzenia, wynosząca 310 g wraz z baterią, sprawia, że termowizor doskonale sprawdza się podczas długich wędrówek i wypraw fotograficznych.

Sprzęt marki Pulsar jest projektowany i wytwarzany w Europie z europejskich komponentów, co gwarantuje wysoką jakość obrazu, trwałą konstrukcję oraz niezawodność, spełniając oczekiwania pasjonatów obserwacji dzikiej przyrody.
Termowizor Pulsar Alaris XQ30- główne cechy:
- Nowoczesne microbolometry
- Prosta obsługa
- Zasięg detekcji do 1050 m
- Mrozoodporny wyświetlacz Amoled
- 8 palet kolorystycznych
- 4 x zoom cyfrowy
Sensor 384x288 px
Moduł WiFi
Wodoodporna obudowaPulsar - lider innowacyjnej optyki
Pulsar to lider innowacyjnej optyki i technologii. Od 2008 roku dostarcza najnowocześniejsze produkty dla polowań, organów ścigania, ochrony osobistej i operacji poszukiwawczo-ratowniczych. Marka szybko zdobyła światowe uznanie w dziedzinie noktowizorów outdoorowych i bezpieczeństwa. Jej historia sięga 1991 roku, a dzisiaj oferuje monokulary i lornetki termowizyjne, które zdobyły uznanie wśród myśliwych i strzelców. Pulsar ciągle się rozwija, dążąc do tworzenia najwyższej jakości produktów dla wymagających klientów, umacniając swoją pozycję jako lider w dziedzinie optyki i technologii.

W zestawie:
- Termowizor Pulsar Alaris XQ30
- Akumulator APS5 i ładowarka USB/230V
- Pokrowiec, pasek na rękę
- Instrukcja obsługi w jęz. polskim
- Materiał do czyszczenia optyki
- Kabel USB
Specyfikacja techniczna
| Rozdzielczość sensora | 384 x 288 px |
| Tryb wyświetlacza | AMOLED |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 640 x 400 px |
| Odświeżanie | 50 Hz |
| Rozmiar piksela | 12 μm |
| Obiektyw | 30 mm |
| Powiększenie cyfrowe | 2 x, 8 x |
| Zasięg obserwacji | do 1300 m |
| WiFi | Tak |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Robienie zdjęć | Tak |
| Display OFF | Tak |
| Zasilanie | USB |
| Liczba trybu palet cieplnych | 8 |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Czas pracy na jednym ładowaniu | do 7 h |
| Czułość termiczna | ≤ 20 mK |
| Wodoodporność | IPX7 |
| Wymiary | 144 x 40 x 69 mm |
| Waga | 250 g |