Dodaj do ulubionych
Termowizor Pulsar Axion Compact XQ19 Pro
Termowizor Pulsar Axion Compact XQ19 to najmniejszy i najlżejszy monokular termowizyjny serii Axion z sensorem 384x288 17 µm, czułością sNETD <18 mK, obiektywem 19 mm f/1.0, zasięgiem detekcji do 750 m, powiększeniem do 6x, wyświetlaczem AMOLED oraz akumulatorem APS3 zapewniającym do 8 h pracy.
-
Czas na zwrot: 14 dni
-
Gwarancja: 3 lata
-
Dostępność: na wyczerpaniu
-
Dostawa w: 5 dni
-
Zapytaj o produkt: 784 695 388
-
Wyślij zapytanie
-
dodaj opinię
Opis produktu
Termowizor Pulsar Axion Compact XQ19 to najmniejszy model kompaktowej serii monokularów termowizyjnych Pulsar. Rozmiarami porównywalny do typowego dalmierza laserowego, mieści się w dłoni i stanowi idealne rozwiązanie dla myśliwych ceniących minimalizm i lekkość podczas polowań z podchodu. Urządzenie projektowane i produkowane jest w Europie z europejskich komponentów.

Model wyposażono w niechłodzony mikrobolometr 384x288 px o pikselu 17 µm oraz czułość termiczną sNETD <18 mK, co w połączeniu z obiektywem germanowym 19 mm f/1.0 zapewnia zasięg detekcji sylwetki człowieka do 750 m przy rekordowo małych gabarytach. Szerokie pole widzenia 21.5° na 100 m ułatwia szybkie odnajdywanie i śledzenie celu.
Powiększenie bazowe 1.5x można zwiększać cyfrowo do 6x. Obraz prezentowany jest na mrozoodpornym wyświetlaczu AMOLED 640x400 px o odświeżaniu 50 Hz. Użytkownik ma do dyspozycji 9 palet kolorystycznych oraz dalmierz stadiametryczny do szacowania odległości do celu o znanej wielkości. Magnezowa obudowa spełnia normę IPX7, temperatura pracy od -25 do +40°C, a waga wynosi zaledwie 250 g.
Zasilanie zapewnia wymienny akumulator APS3 3200 mAh gwarantujący do 8 h ciągłej pracy, z możliwością zasilania przez powerbank via USB-C. Wbudowany rejestrator foto/wideo 64 GB oraz moduł Wi-Fi z aplikacją StreamVision 2 uzupełniają funkcjonalność urządzenia.
Sensor 384x288
Moduł WiFi
IPX7 wodoodpornośćTermowizor Pulsar Axion Compact XQ19 - główne cechy:
- Sensor 384x288, 17 µm, sNETD
- Obiektyw 19 mm f/1.0, zasięg detekcji 750 m
- Zoom 1.5-6x, szerokie pole widzenia 21.5°
- Waga 250 g, obudowa IPX7
- Akumulator APS3 3200 mAh, do 8 h pracy
- Rejestrator 64 GB + Wi-Fi StreamVision 2
Pulsar - lider innowacyjnej optyki
Pulsar to lider innowacyjnej optyki i technologii. Od 2008 roku dostarcza najnowocześniejsze produkty dla polowań, organów ścigania, ochrony osobistej i operacji poszukiwawczo-ratowniczych. Marka szybko zdobyła światowe uznanie w dziedzinie noktowizorów outdoorowych i bezpieczeństwa. Jej historia sięga 1991 roku, a dzisiaj oferuje monokulary i lornetki termowizyjne, które zdobyły uznanie wśród myśliwych i strzelców. Pulsar ciągle się rozwija, dążąc do tworzenia najwyższej jakości produktów dla wymagających klientów, umacniając swoją pozycję jako lider w dziedzinie optyki i technologii.

W zestawie:
- Termowizor Pulsar Axion Compact XQ19
- Akumulator APS3 3200 mAh
- Kabel USB-C + materiał do czyszczenia optyki
- Pokrowiec + pasek na rękę + smycz
- Zakrywka na obiektyw + karta gwarancyjna
Specyfikacja techniczna
| Rozdzielczość sensora | 384 x 288 px |
| Tryb wyświetlacza | AMOLED |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 640 x 400 px |
| Odświeżanie | 50 Hz |
| Obiektyw | 25 mm |
| Powiększenie optyczne | 2,3 x |
| Powiększenie cyfrowe | 4 x |
| Zasięg obserwacji | do 700 m |
| Wbudowany dalmierz | Tak |
| Dalmierz stadiametryczny | Tak |
| WiFi | Tak |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Robienie zdjęć | Tak |
| Tryb PiP | Tak |
| Display OFF | Tak |
| Zasilanie | USB |
| Liczba trybu palet cieplnych | 9 |
| Max. pamięć zewnętrzna | 16 GB |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Czas pracy na jednym ładowaniu | do 8 h |
| Czułość termiczna | ≤ 25 mK |
| Wodoodporność | IP66 |
| Waga | 250 g |