twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1801
S20
 • Raty
Kod produktu: 2893
Dodaj do ulubionych

SZTUCER SAKO S20

Broń jest dostępna w dwóch podstawowych wersjach: Ergonomic Hunting i Tactical Precision. W obu przypadkach użytkownik otrzymuje kolbę z regulacją długości i regulowaną baką oraz pistoletowym chwytem. W wersji myśliwskiej to klasyczna kolba z otworem na kciuk, a w wersji sportowej konstrukcja typowa dla karabinów precyzyjnych, z przestrzenią do montażu monopodu.

8 800,00 zł 8800.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  * - Pole wymagane

  Opis produktu

  Sako jest cenionym na całym świecie producentem wysokiej jakości broni myśliwskiej, karabinów precyzyjnych i amunicji. Firma z położnego nieopodal Helsinek Riihimäki posiada tradycje sięgające drugiej dekady XX wieku. Początkowo zajmowała się wytwarzaniem amunicji oraz luf, ale jeszcze przed II Wojną Światową rozpoczęła produkcję autorskich konstrukcji karabinowych. Obecnie Sako jest częścią grupy Beretta, a do marek firmy należy m.in. Tikka. Sztucery i karabiny Sako cieszą się uznaniem za bardzo wysoką celność, jakość wykonania oraz umiejętne połączenie bogatej tradycji z nowoczesnymi technologiami.

  Sako S20 jest nowością w ofercie fińskiego producenta na 2020 r. To pierwszy karabin hybrydowy, który w krótkim czasie można przystosować do funkcji broni myśliwskiej lub precyzyjnej. Wszystko to dzięki modułowej konstrukcji, która pozwala na bezproblemową wymianę każdego elementu broni.

  Broń jest dostępna w dwóch podstawowych wersjach: Ergonomic Hunting i Tactical Precision. W obu przypadkach użytkownik otrzymuje kolbę z regulacją długości i regulowaną baką oraz pistoletowym chwytem. W wersji myśliwskiej to klasyczna kolba z otworem na kciuk, a w wersji sportowej konstrukcja typowa dla karabinów precyzyjnych, z przestrzenią do montażu monopodu.

  Istotną różnicą pomiędzy podstawowymi wersjami karabinu jest też kształt przedniej części łoża, który w wersji sportowej dostosowano do montażu dwójnoga i innego osprzętu, a w wariancie myśliwskim posiada klasyczne wykończenie z bączkiem i miękkim chwytem. Natomiast w obu wersjach w standardzie montowany jest w pełni regulowany spust.

  Szkielet broni wykonano z lekkiego i wytrzymałego aluminium, co zapewnia dużą sztywność konstrukcji i precyzję karabinu. Do konstrukcji elementów łoża wykorzystano wytrzymałe materiały syntetyczne, a uchwyty pokryty przyczepnymi warstwami gumowymi. Obudowa zamka standardowo posiada szyny do montażu optyki.

  Lufy Sako S20 wykonane są z najwyższej jakości kutej na zimno stali, która gwarantuje ich żywotność i tolerancję na zmiany warunków atmosferycznych. Sposób gwintowania jest dobierany zależnie od kalibru, a każda z nich jest ręcznie sprawdzana i otrzymuje certyfikat jakości.

  Dla modelu dostępna jest szeroka gama luf ze stali oksydowanej lub nierdzewnej, z opcjonalnym ryflowaniem i możliwością montażu hamulca wylotowego. Niezależnie od wybranego wariantu producent gwarantuje precyzję broni w standardzie SUB MOA!

  Dla Sako S20 dostępna jest cała gama akcesoriów, w tym odmienne wersje elementów osady, okładziny chwytów, odstępniki do regulacji długości kolby, monopody i dwójnogi, powiększone magazynki, montaże optyki. Taki zestaw pozwala na idealne dopasowanie broni do preferencji i aktualnych potrzeb strzelca!

  Produkty powiązane
  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium