twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1801
Kod produktu: 2893
Dodaj do ulubionych

Sztucer Sako S20 Hunter

Sztucer Sako S20 Hunter to modularny, ergonomiczny karabin myśliwski nowej generacji, oferujący szerokie możliwości dostosowania do strzelca, zaawansowane funkcje użytkowe, oraz wysoką niezawodność i precyzję dzięki innowacyjnym rozwiązaniom konstrukcyjnym.

8 800,00 zł 8800.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  * - Pole wymagane

  Opis produktu

  Sztucer Sako S20 Hunter to bogaty w funkcje karabin myśliwski nowej generacji. Z natury Sako S20 jest modularnym karabinem, który został zaprojektowany tak, aby umożliwić strzelcowi zmianę konfiguracji kolby, aby spełnić jego potrzeby. S20 Hunter posiada ergonomicznie ukształtowaną kolbę z otworem na kciuk, która jest pełna funkcji docenianych przez każdego myśliwego.

  Dzięki zastosowaniu podkładek na stopce, S20 Hunter pozwala strzelcowi dostosować długość naciągu, a numerowana szybko regulowana poduszka policzkowa zapewnia, że myśliwy zawsze będzie miał idealny obraz celowniczy po przyłożeniu karabinu do ramienia. S20 Hunter ma również specjalnie zaprojektowany pięciorundowy magazynek Cartridge Plus (trzy dla kalibrów magnum), który zapewnia dodatkową długość dla ładownic. Dodatkowo, S20 Hunter wyposażony jest w punkty szybkiego odłączania do montażu osprzętu na pasek po obu stronach kolby oraz wkładki z miękkiego tworzywa na przedramieniu i chwycie pistoletowym.

  Stal nierdzewna Sako S20 to zupełnie nowa konstrukcja z 3-zaczepowym, popychanym zamkiem z wyrzutnikiem tłokowym dla maksymalnej niezawodności. Odbiornik S20 posiada frezowaną szynę Picatinny, która umożliwia łatwy montaż celowników optycznych. Spust S20 jest regulowany pod kątem wagi ciągu i pozycji w obrębie osłony spustu (± 7 mm), aby zapewnić idealną długość naciągu dla strzelca. Lufa S20 wykonana jest ze stali nierdzewnej i ma rowki redukujące wagę i czas chłodzenia lufy.

  Sako S20 Hunter

  Sztucer Sako S20 Hunter- główne cechy:

  • Regulowany spust od 0,9 do 1,8 kg
  • Zamek ślizgowo-obrotowy
  • Dwupozycyjny bezpiecznik
  • Szkielet aluminium
  • Modułowa konstrukcja
  • Ergonomiczne wykonanie

  SAKO - fińska precyzja i tradycja w produkcji broni

  SAKO Finland znane również jako Suojeluskuntain Ase- ja Konepaja Oy, to renomowany fiński producent broni palnej i amunicji, z siedzibą w Riihimäki, w południowej Finlandii. Firma ta od 1983 roku jest właścicielem marki Tikka, specjalizującej się w produkcji karabinów z zamkiem obrotowym, cieszących się uznaniem na całym świecie. SAKO jest obecnie częścią Beretta Holding, włoskiego koncernu zbrojeniowego, co świadczy o międzynarodowym uznaniu i pozycji marki. Firma ta łączy w sobie fińską precyzję oraz tradycję rzemieślniczą, oferując produkty najwyższej jakości. SAKO jest symbolem innowacji, niezawodności i doskonałości w dziedzinie produkcji broni, co przyciąga entuzjastów strzelectwa z całego świata.

  Sako - producent
  Produkty powiązane
  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium