twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1634
SX4 CAMO MOBUC 20GA
 • Raty
Kod produktu: 3633
Dodaj do ulubionych

PÓŁAUTOMAT

Półautomat śrutowy Winchester SX4 Camo Mobuc 20GA jest idealnym wyborem dla myśliwych polujących na ptactwo, którzy cenią klasyczny kaliber 20/76. Wytrzymała komora pozwala na wykorzystanie nawet najmocniejszej amunicji a zastosowany na broni kamuflaż MOBUC bardzo dobrze zgrywa się z kolorystyką terenów nadwodnych. Dużym atutem strzelby jest lufa wykonana w technologii Back Bored, która poprawia zasięg i rozłożenie śrucin. Broń jest również przystosowana do wykorzystania śrutu stalowego.

5 700,00 zł 5700.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  Opis produktu

  Winchester Repeating Arms Company był jednym z legendarnych amerykańskich wytwórców broni, który specjalizował się w karabinach powtarzalnych typu lever action. Zwykło się mawiać, że to właśnie broń tej marki, do spółki z produktami Samuela Colta, podbiła Dziki Zachód. Obecnie marka jest własnością Olin Corporation, a licencję na jej użytkowanie ma również Herstal Group.

  Półautomat śrutowy Winchester SX4 Camo Mobuc 20GA jest idealnym wyborem dla myśliwych polujących na ptactwo, którzy cenią klasyczny kaliber 20/76. Wytrzymała komora pozwala na wykorzystanie nawet najmocniejszej amunicji a zastosowany na broni kamuflaż MOBUC bardzo dobrze zgrywa się z kolorystyką terenów nadwodnych.

  Dużym atutem strzelby jest lufa wykonana w technologii Back Bored, która poprawia zasięg i rozłożenie śrucin. Broń jest również przystosowana do wykorzystania śrutu stalowego.

  Strzelba jest dostępna z lufą o długości 71 cm. Waga broni nie przekracza trzech kilogramów a magazynek ma pojemność czterech naboi.

  Produkty powiązane
  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium