Dodaj do ulubionych
Nasadka termowizyjna SWAROVSKI tM 35+
Nasadka termowizyjna Swarovski tM 35+ – wysokiej klasy urządzenie 2w1 łączące funkcję nasadki na lunetę celowniczą i ręcznego termowizora. Duże pole widzenia, automatyczna funkcja SWAROLIGHT oraz możliwość montażu bez przystrzelania sprawiają, że tM 35+ jest idealnym towarzyszem nocnych polowań.
-
Czas na zwrot: 14 dni
-
Gwarancja: 3 lata
-
Dostępność: na wyczerpaniu
-
Dostawa w: 5 dni
-
Zapytaj o produkt: 784 695 388
-
Wyślij zapytanie
-
dodaj opinię
Opis produktu
Nasadka termowizyjna Swarovski tM 35+ to wysokiej klasy urządzenie łączące funkcję nasadki na lunetę celowniczą i ręcznego termowizora. Dzięki dużemu polu widzenia śledzenie i obserwowanie zwierzyny o zmierzchu i w ciemności jest łatwe i wygodne jak nigdy dotąd. tM 35+ pasuje do lunet celowniczych Swarovski z linii dS, Z8i(+), Z6i oraz X5i — wystarczy dobrać odpowiedni adapter tMA.
Urządzenie oferuje powiększenie optyczne 1x i cyfrowe 2x oraz obiektyw 35 mm/f1,0 z polem widzenia 21,6x17,4 m/100m. W zależności od warunków panujących podczas polowania można przełączyć się z trybu White Hot na Black Hot, aby uzyskać lepszą widoczność szczegółów.
Sprawdzona, energooszczędna funkcja SWAROLIGHT automatycznie uruchamia urządzenie i inteligentnie reguluje jasność, dzięki czemu tM 35+ jest w każdej chwili gotowy do użytku. Montaż nasadki na lunecie nie wymaga przystrzelania, co jest szczególnie istotne podczas nocnych polowań.
Nasadka termowizyjna Swarovski tM 35+ - główne cechy:
- Tryb termowizora ręcznego i nasadki 2w1
- Powiększenie optyczne 1x, cyfrowe 2x
- Obiektyw 35 mm/f1,0, pole widzenia 21,6x17,4 m/100m
- Automatyczne uruchamianie i regulacja jasności SWAROLIGHT
- Tryby obrazu White Hot i Black Hot
- Bez przystrzelania przy montażu na lunecie
Swarovski - sprzęt klasy premium
Firma Swarovski Optik została utworzona w 1949 roku jako jeden z oddziałów znanego wytwórcy szkła kryształowego, grupy Swarowski. Z biegiem lat zdobyła markę najlepszego producenta sprzętu optycznego klasy premium, który trafia m.in. na dwór brytyjskiej rodziny królewskiej.
Lornetki i lunety celownicze producenta z austriackiego Tyrolu słyną z najwyższej jakości i elegancji wykonania, a także z dużego zaawansowania technologicznego oraz świetnych parametrów użytkowych.

W zestawie:
- Nasadka termowizyjna Swarovski tM 35+
- Bateria ładowalna RB tM 35
- Ładowarka RBC z kablem micro-USB
- Torba boczna FSB
- Muszla oczna
- Pasek nośny i pasek na rękę
- Osłona okularu i osłona obiektywu
Specyfikacja techniczna
| Rozdzielczość sensora | 640 x 512 px |
| Tryb wyświetlacza | AMOLED |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 2560 x 2048 px |
| Odświeżanie | 30 Hz |
| Rozmiar piksela | 12 μm |
| Obiektyw | 35 mm |
| Powiększenie optyczne | 1 x |
| Powiększenie cyfrowe | 4 x |
| Pole widzenia | 10,9° x 8,7 ° |
| Display OFF | Tak |
| Zasilanie | USB |
| Max. pamięć zewnętrzna | 16 GB |
| Czas pracy na jednym ładowaniu | do 7 h |
| Wodoodporność | IP68 |
| Wymiary | 180 x 80 x 54 mm |
| Waga | 495 g |