Dodaj do ulubionych
Nasadka termowizyjna Zeiss DTC 3/25
Zapytaj o produkt i odbierz do 20% zniżki.
-
Czas na zwrot: 14 dni
-
Gwarancja: 3 lata
-
Dostępność: na wyczerpaniu
-
Dostawa w: 5 dni
-
Zapytaj o produkt: 784 695 388
-
Wyślij zapytanie
-
dodaj opinię
Opis produktu
Nasadka termowizyjna Zeiss DTC 3/25 wyróżnia się soczewkami germanowymi najwyższej klasy, idealnie dopasowanymi do promieniowania cieplnego. Posiada zaawansowaną generację czujników o rozdzielczości 384x288 pikseli i rozmiarze piksela wynoszącym 12 µm. Duży wyświetlacz HD AMOLED o rozdzielczości 1024x768 pikseli, działający przy odświeżaniu 50 Hz, dostarcza wyjątkowej jakości obrazu. Dodatkowo, nasadka oferuje znakomite przetwarzanie obrazu, co zapewnia absolutną klarowność szczegółów i niezrównaną precyzję. Obiektyw o średnicy 25 mm gwarantuje zasięg urządzenia na odległość 1300 metrów przy stałym powiększeniu optycznym 1.0x.
Rozdzielczość sensora: 384 x 288px
Obiektyw 25 mm
Prosta obsługa
Wytrzymała i wodoodporna obudowa
Nasadka termowizyjna Zeiss DTC 3/25 umożliwia długotrwałe korzystanie z urządzenia przez 10 godzin na jednym ładowaniu. Dodatkowo, opcja zasilania zewnętrznego, np. z powerbanka za pomocą przewodu USB typu C, dodatkowo rozszerza funkcjonalność tego urządzenia.
Nasadka termowizyjna Zeiss DTC 3/25 - najważniejsze cechy produktu
- Wyświetlacz AMOLED 1024x768 pikseli
- Rozmiar sensora 384x288
- Żyroskop usypiający urządzenie w pozycji pionowej
- Akumulator litowo-jonowy umożliwiający do 10h pracy
Zeiss - lider na rynku optyki
ZEISS jest wiodącym na międzynarodowym rynku przedsiębiorstwem technologicznym, które posiada bogatą historię i ugruntowaną pozycję w dziedzinie optyki. Produkując wysokiej jakości lornetki, nasadki czy termowizory podwyższają standard obserwacji i sprawiają, że akcesoria tej marki stają się niezbędnymi towarzyszami polowań.

W zestawie
- Nasadka termowizyjna Zeiss DTC 3/25
- Kabel do ładowania
- Pasek na rękę
Specyfikacja techniczna
| Rozdzielczość sensora | 384 x 288 px |
| Tryb wyświetlacza | AMOLED |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1024 x 768 px |
| Odświeżanie | 50 Hz |
| Rozmiar piksela | 12 μm |
| Obiektyw | 20 mm |
| Obiektyw | 20 - 29 mm |
| Powiększenie optyczne | 1 x |
| Zasięg obserwacji | do 1300 m |
| Pole widzenia | 10,5° × 7,9° |
| Zasilanie | USB-C |
| Max. pamięć zewnętrzna | 16 GB |
| Czas pracy na jednym ładowaniu | do 10 h |
| Wymiary | 150 x60 x 65 mm |
| Waga | 550 g |