Dodaj do ulubionych
Termowizor Leica Calonox 2 View LRF 50512
Nasadka termowizyjna Leica Calonox 2 View to zaawansowany monokular termowizyjny, który łączy bezszelestną kalibrację, wyświetlacz micro-OLED o wysokiej rozdzielczości, technologię redukcji szumów oraz precyzyjną optykę, umożliwiając detekcję, rozpoznanie i identyfikację celów nawet na dużych dystansach.
-
Czas na zwrot: 14 dni
-
Gwarancja: 3 lata
-
Dostępność: na wyczerpaniu
-
Dostawa w: 5 dni
-
Zapytaj o produkt: 784 695 388
-
Wyślij zapytanie
-
dodaj opinię
Opis produktu
Nasadka termowizyjna Leica Calonox 2 View to nowoczesny, wielofunkcyjny monokular termowizyjny, przeznaczony zarówno do obserwacji, jak i rejestrowania obrazu. Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowany ekran micro-OLED oraz optykę oferującą stałe powiększenie 2,5×, z możliwością cyfrowego zoomu aż do 4×. Na pokładzie znajduje się również zintegrowany dalmierz laserowy (LRF), który pozwala precyzyjnie określić dystans do celu, a także wewnętrzna pamięć 32 GB do przechowywania zdjęć i filmów. Dzięki modułom Wi-Fi i Bluetooth możliwa jest bezprzewodowa transmisja obrazu do smartfona, co znacznie poszerza możliwości użytkowe urządzenia. Tryby pracy dostosowane do warunków dziennych i nocnych oraz intuicyjna obsługa czynią z modelu View LRF świetny wybór dla myśliwych i pasjonatów przyrody.
Zintegrowany dalmierz laserowy to jedna z największych innowacji w nowym modelu Leica Calonox 2 View LRF. Urządzenie, produkowane w nowoczesnym zakładzie Leica w Portugalii, jako pierwsze na świecie oferuje w pełni wbudowany LRF o zasięgu do 1000 metrów. Takie rozwiązanie znacząco poprawia precyzję oraz bezpieczeństwo podczas polowania, umożliwiając szybkie i dokładne określenie odległości do obserwowanego obiektu.

Dzięki nowoczesnemu sensorowi LYNRED o rozdzielczości 640×480 pikseli i wielkości piksela 12 µm, a także ulepszonemu algorytmowi przetwarzania obrazu Leica Image Optimization (LIO™), monokular zapewnia wyjątkowo szczegółowy i kontrastowy obraz. Odświeżanie na poziomie 60 Hz przekłada się na płynne wyświetlanie obrazu – zarówno w trakcie obserwacji na żywo, jak i podczas rejestrowania materiału wideo.

Leica Calonox 2 View LRF zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania dzięki wyświetlaczowi micro-OLED o wysokiej rozdzielczości 1280 × 960 px, który gwarantuje jasny, wyraźny obraz z doskonałym odwzorowaniem szczegółów. Technologia pixel binning skutecznie minimalizuje zakłócenia i poprawia jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, a zastosowanie elektronicznej migawki pozwala na bezgłośną, natychmiastową kalibrację bez zakłócania obserwacji. Obiektyw o średnicy 42 mm w połączeniu z optycznym powiększeniem 2,5× i cyfrowym zoomem do 4× umożliwia detekcję sylwetki człowieka z odległości do 2210 metrów, rozpoznanie z 770 metrów oraz identyfikację z 390 metrów, co przekłada się na wysoką precyzję i skuteczność obserwacji w terenie.

Sensor 640 × 840px
Wbudowany moduł Wifi
Wytrzymała i wodoodporna obudowaNasadka termowizyjna Leica Calonox 2 View LRF - cechy produktu
- Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
- Wyświetlacz: OLED 1280 × 960 px
- Zasięg detekcji: do 2 210 m
- Pole widzenia: 10,3° × 7,7°
- Klasa IP67, wypełnienie azotem
- Gwint statywu: DIN ¼”, M4
Leica - najlepsze parametry optyki z najnowocześniejszą technologią
Leica to marka, która od ponad 100 lat oferuje innowacyjne produkty optyczne, takie jak lornetki, lunety, lunety celownicze i dalmierze. Starannie opracowane produkty Leica to dla wielu niezbędne wyposażenie do obserwacji. W kategoriach zoomów 6 x i 7 x lunety Leica wyznaczają nowy standard. Intuicyjnie obsługiwane systemy o trwałej wartości wspierają etyczne polowania dzięki dużym kontrastom obrazu, wysokiej rozdzielczości i niezrównanym polom widzenia. Lunety Leica zawsze łączyły najlepsze parametry optyki z najnowocześniejszą technologią. Najwyższa jakość, która robi różnicę i sprawdza się każdego dnia – w każdej sytuacji łowieckiej, przez całe życie.

W zestawie
- Termowizor Leica Calonox 2 View LRF
- Torba transportowa
- Pasek
- Kabel ładujący
- Ściereczka do czyszczenia
- Osłona flip-cap
Specyfikacja techniczna
| Rozdzielczość sensora | 256 x 192 px |
| Tryb wyświetlacza | OLED |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 1280 x 960 px |
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Rozmiar piksela | 4 μm |
| Obiektyw | 42 mm |
| Powiększenie optyczne | 2,5 x |
| Powiększenie cyfrowe | 1x ,2x, 3x, 4x |
| Zasięg obserwacji | do 2210 m |
| Pole widzenia | 10,3° x 7,7° |
| Wbudowany dalmierz | Tak |
| WiFi | Tak |
| Nagrywanie filmów | Tak |
| Robienie zdjęć | Tak |
| Tryb PiP | Tak |
| Display OFF | Tak |
| Zasilanie | USB |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Czas pracy na jednym ładowaniu | do 6 h |
| Czułość termiczna | ≤ 40 mK |
| Wodoodporność | IP67 |
| Waga | 650 g |