twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu

Accuracy

Accuracy International to brytyjski producent broni palnej znany z produkcji precyzyjnych karabinów i karabinów snajperskich. Firma została założona w 1978 roku przez dwóch strzelców wyczynowych, Malcolma Coopera i Dave'a Wallsa, którzy chcieli stworzyć karabiny wyróżniające się dokładnością i niezawodnością. Karabiny Accuracy International są powszechnie używane przez wojsko i organy ścigania, a także cywilnych strzelców precyzyjnych i strzelców wyborowych.   

Karabiny Accuracy International słyną z dokładności poniżej ±MOA (Minute of Angle), co oznacza, że są w stanie konsekwentnie tworzyć grupy strzałów z dokładnością do 1 cala na 100 jardów. Ten poziom precyzji jest kluczowy dla strzelania na duże odległości i zastosowań snajperskich.

Karabiny Accuracy International są często używane w sportach strzeleckich, w tym w zawodach karabinów precyzyjnych dalekiego zasięgu, i zyskały reputację dzięki swojej niezawodności i wydajności w ekstremalnych warunkach. Firma nadal wprowadza innowacje i opracowuje nowe produkty, aby zaspokoić potrzeby strzelców w różnych dziedzinach.

Filtruj/Sortuj
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium