twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu

Nightforce

Firma Nightforce powstała w 1992 roku z wizją, że wszystko, co tworzą, będzie doskonałym odwzorowaniem zamysłu założycieli. Od ponad trzydziestu lat specjaliści tej marki zajmują się projektowaniem i tworzeniem optyki oraz systemów mocowania, które następnie są testowane w najcięższych warunkach na Ziemi.


Logo Nightforce widnieje na sprzętach ekspertów i hobbystów z różnych dziedzin, jest spotykane w militariach, sportach wyczynowych, z urządzeń tej marki korzystają też wymagający myśliwi z całego świata.


W Nightforce nie używa się hasła „produkcja masowa”. Co do zasady przyjmuje się, że tylko wprawne ludzkie oko i doświadczone ręce są na tyle sprawne, aby wykonać znaczącą część precyzyjnych prac manualnych związanych z montażem akcesoriów optycznych. Przed opuszczeniem fabryki, lunety celownicze Nightforce poddawane są warunkom znacznie przekraczającym warunki, jakie bierze się pod uwagę w wyprawach w teren. Podczas testów lunety muszą wytrzymać wielokrotne uderzenia z siłą ponad 1200 G w wielu osiach. Po każdym poważnym uderzeniu luneta jest ręcznie sprawdzana pod kątem dokładności śledzenia i ogólnej integralności. Rygorystyczne testy dają pewność, że urządzenia Nightforce będą działać wtedy, gdy będą najbardziej potrzebne.

Filtruj/Sortuj
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium