twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1961
T3x TACT A1
 • Raty
Kod produktu: 2480
Dodaj do ulubionych

SZTUCER TIKKA T3x TACT A1

Tikka T3x Tact A1 jest w pełni modułowym karabinem sportowym, opracowanym z myślą o strzelectwie taktycznym. Broń posiada w pełni regulowaną i składaną kolbę oraz wymienny chwyt pistoletowy.

11 400,00 zł 11400.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  * - Pole wymagane

  Opis produktu

  Tikka to marka użytkowej broni myśliwskiej należąca do fińskiego producenta Sako, która jest obecna na rynku już od ponad stu lat. Produkty Tikka są cenione za solidność wykonania, ergonomię i dużą celność przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanych cen.

  Sztucery Tikka T3x są kontynuacją popularnego i sprawdzonego modelu T3. W stosunku do poprzedniej generacji wprowadzono kilka usprawnień konstrukcyjnych oraz zastosowano wyższej jakości materiały. Wszystkie warianty wyposażono w precyzyjne, kute na zimno, lufy stalowe. T3x posiadają również bardziej wytrzymałą, metalową osłonę zamka oraz metalowy rygiel. Powiększono też otwór ekstrakcyjny, co ułatwia przeładowanie broni i wprowadzenie pojedynczego naboju do komory.

  W celu poprawy komfortu użytkowania broni we wszystkich wersjach Tikka T3x wprowadzono wygodniejszą stopkę kolby oraz bardziej ergonomiczne uchwyty. Osady syntetyczne wykonano z nieśliskich materiałów, które znacząco poprawiają chwyt broni nawet w rękawicach. Wprowadzono w nich też możliwość wymiany chwytów.

  Tikka T3x Tact A1 jest w pełni modułowym karabinem sportowym, opracowanym z myślą o strzelectwie taktycznym. Broń posiada w pełni regulowaną i składaną kolbę oraz wymienny chwyt pistoletowy. Łoże skonstruowane zgodnie ze standardami M-LOK pozwala na montaż szeregu celowników optycznych i innego rodzaju oprzyrządowania. Samonośna, gwintowana na końcu, lufa gwarantuje wysoką precyzję strzału oraz pozwala na montaż tłumików i innych akcesoriów.

  Broń jest zasilana z magazynka o pojemności 10 naboi. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych, czarnym i brązowym. Waga karabinu w najcięższej konfiguracji wynosi 5,1 kg.

  Karabiny powtarzalne Tikka T3x są dostępne w większości popularnych kalibrów myśliwskich. Niektóre wersje posiadają dodatkowe perforacje osłony zamka ułatwiające montaż optyki. Istnieje możliwość zakupu wersji z przyspiesznikiem lub prostym mechanizmem spustowym. Broń może być też dostosowana do strzelców leworęcznych.

  Wersja w kolorze coyote + 500 pln.

  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium