twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1966
T3x VARMINT
 • Raty
Kod produktu: 2469
Dodaj do ulubionych

Sztucer TIKKA T3x Varmint

Tikka T3x Varmint powstała z myślą o strzelaniu na dalekich dystansach. Ciężka, samonośna lufa gwarantuje bardzo wysoką precyzję broni. Także osadę przeprojektowano pod kątem lepszego dopasowania do użytkownika i stabilności. Kolbę wyposażono w miękką podstawę redukującą odrzut, profilowaną bakę oraz pistoletowy chwyt, które pozwalają na zajęcie wygodniejszej pozycji strzeleckiej leżąc.

6 490,00 zł 6490.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  * - Pole wymagane

  Opis produktu

  Sztucery Tikka T3x są kontynuacją popularnego i sprawdzonego modelu T3. W stosunku do poprzedniej generacji wprowadzono kilka usprawnień konstrukcyjnych oraz zastosowano wyższej jakości materiały. Wszystkie warianty wyposażono w precyzyjne, kute na zimno, lufy stalowe. T3x posiadają również bardziej wytrzymałą, metalową osłonę zamka oraz metalowy rygiel. Powiększono też otwór ekstrakcyjny, co ułatwia przeładowanie broni i wprowadzenie pojedynczego naboju do komory.

  W celu poprawy komfortu użytkowania broni we wszystkich wersjach Tikka T3x wprowadzono wygodniejszą stopkę kolby oraz bardziej ergonomiczne uchwyty. Osady syntetyczne wykonano z nieśliskich materiałów, które znacząco poprawiają chwyt broni nawet w rękawicach. Wprowadzono w nich też możliwość wymiany chwytów.

  Tikka T3x Varmint powstała z myślą o strzelaniu na dalekich dystansach. Ciężka, samonośna lufa gwarantuje bardzo wysoką precyzję broni. Także osadę przeprojektowano pod kątem lepszego dopasowania do użytkownika i stabilności. Kolbę wyposażono w miękką podstawę redukującą odrzut, profilowaną bakę oraz pistoletowy chwyt, które pozwalają na zajęcie wygodniejszej pozycji strzeleckiej leżąc. Przedni chwyt dla zapewnienia stabilności został poszerzony i wyposażony w obrotowy bączek do montażu dwójnogu.

  Wersje varmintowe Tikka T3x produkowane są z lufami o długości 51 cm lub 60 cm. Standardowe magazynki dla tych modeli mają pojemność 5 lub 6 naboi. Waga broni, w zależności od wybranej wersji, wynosi o 3,4 do 3,7 kg.

  Sztucery Tikka T3x są dostępne w większości popularnych kalibrów myśliwskich. Niektóre wersje posiadają dodatkowe perforacje osłony zamka ułatwiające montaż optyki. Istnieje możliwość zakupu wersji z przyspiesznikiem lub prostym mechanizmem spustowym. Broń może być też dostosowana do strzelców leworęcznych.

  Sztucer Tikka T3x Varmint - główne cechy

  • Lufa stalowa, kuta na zimno
  • Waga od 3,4 do 3,7 kg
  • Możliwość personalizacji
  • Kolba z redukcją odrzutu
  • Pistoletowy uchwyt
  • Metalowa osłona zamka, metalowy rygiel

  Tikka - symbol fińskiej precyzji w świecie broni myśliwskiej

  Tikka jest renomowaną marką broni myśliwskiej, uznawaną na całym świecie za symbol fińskiej precyzji i jakości. Należąca do fińskiego giganta Sako, firma ta od ponad stulecia dostarcza myśliwym niezawodne i precyzyjne karabiny, które są doceniane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Produkty marki Tikka wyróżniają się solidnością wykonania, co gwarantuje ich długą żywotność oraz niezawodność w różnych warunkach. Ich ergonomiczny design i doskonała celność, osiągana dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania. Mimo wysokiej jakości, Tikka utrzymuje umiarkowane ceny, czyniąc swoje produkty atrakcyjnym wyborem dla szerokiego grona odbiorców poszukujących niezawodnej broni myśliwskiej.

  tikka-producent

  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium