twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
1980
T3x HUNTER
 • Raty
Kod produktu: 2440
Dodaj do ulubionych

Sztucer TIKKA T3x HUNTER

Tikka T3x Hunter jest propozycją dla osób ceniących klasyczny wygląd broni. W tej wersji osada została wykonana z olejowanego drewna orzechowego. Broń cechuje się niedużą wagą, która nie przekracza 3,2 kg w przypadku największych kalibrów. Opcjonalnie dostępna jest lżejsza, ryflowana lufa. To broń zarówno dla myśliwego jak i sportowca.

6 100,00 zł 6100.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  * - Pole wymagane

  Opis produktu

  Sztucer Tikka T3x Hunter, oparty na konstrukcji Tikka T3x, jest kontynuacją popularnego i sprawdzonego modelu T3. W stosunku do poprzedniej generacji wprowadzono kilka usprawnień konstrukcyjnych oraz zastosowano wyższej jakości materiały. Wszystkie warianty wyposażono w precyzyjne, kute na zimno, lufy stalowe, co gwarantuje doskonałą celność.

  W celu poprawy komfortu użytkowania broni, we wszystkich wersjach Tikka T3x wprowadzono wygodniejszą stopkę kolby oraz bardziej ergonomiczne uchwyty. Osady syntetyczne wykonano z nieśliskich materiałów, które znacząco poprawiają chwyt broni nawet w rękawicach. Powiększono również otwór ekstrakcyjny, co ułatwia przeładowanie broni i wprowadzenie pojedynczego naboju do komory.

  Tikka T3x Hunter jest propozycją dla osób ceniących klasyczny wygląd broni, z osadą wykonaną z olejowanego drewna orzechowego. Broń cechuje się niedużą wagą, która nie przekracza 3,2 kg w przypadku największych kalibrów, a opcjonalnie dostępna jest lżejsza, ryflowana lufa. To idealny wybór zarówno dla myśliwego, jak i sportowca, oferujący niezawodność i precyzję w każdych warunkach.

  Sztucer Tikka T3x Hunter - główne cechy:

  • Osada z drewna orzechowego
  • Niska waga do 3,2 kg (zależy od lufy)
  • System wymiennych chwytów
  • Regulacja siły sputu
  • Dwupozycyjny system zabezpieczenia
  • Stalowe zakończenie zamka

  Tikka - symbol fińskiej precyzji w świecie broni myśliwskiej

  Tikka jest renomowaną marką broni myśliwskiej, uznawaną na całym świecie za symbol fińskiej precyzji i jakości. Należąca do fińskiego giganta Sako, firma ta od ponad stulecia dostarcza myśliwym niezawodne i precyzyjne karabiny, które są doceniane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Produkty marki Tikka wyróżniają się solidnością wykonania, co gwarantuje ich długą żywotność oraz niezawodność w różnych warunkach. Ich ergonomiczny design i doskonała celność, osiągana dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania. Mimo wysokiej jakości, Tikka utrzymuje umiarkowane ceny, czyniąc swoje produkty atrakcyjnym wyborem dla szerokiego grona odbiorców poszukujących niezawodnej broni myśliwskiej.

  tikka-producent

  Produkty powiązane
  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium