twojabron.pl
Sklep i strzelnica: ul. Myśliwska 6, 05-555 Suchodół, Tarczyn, tel.: 784 695 388 zobacz na mapie
Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne doradztwo w zakresie doboru sprzętu
30
142
Kod produktu: 11744
Dodaj do ulubionych

SZTUCER Tikka T3x Carbon Raven

Tikka T3x Carbon Raven wykonano z preparatów epoksydowych z włókna węglowego metodą formowania termokompresyjnego i charakteryzuje się sztywną konstrukcję skorupową. Elementy osadzone w brązie zintegrowano z konstrukcją na etapie jej powstawania w miejscach, w których możliwe jest zamocowanie dodatkowych elementów.

11 900,00 zł 11900.00
 • oblicz ratę
 • Uwaga! Broń palna, amunicja i elementy broni dostępne są wyłącznie w sklepie stacjonarnym za okazaniem pozwolenia i promesy na zakup danej jednostki.
  Zapytaj o produkt

  Produkt niedostępny

  Opis produktu

  Tikka T3x Carbon Raven została stworzona z myślą o strzelcach poszukujących tradycyjnej broni w nowoczesnej i trwałej osadzie z carbonu. Można jej używać na polowaniach w każdych warunkach pogodowych w zakresie temperatur od - 50°C do + 60°C. Tikka T3x Carbon Raven wykonano z preparatów epoksydowych z włókna węglowego metodą formowania termokompresyjnego i charakteryzuje się sztywną konstrukcję skorupową. Elementy osadzone w brązie zintegrowano z konstrukcją na etapie jej powstawania w miejscach, w których możliwe jest zamocowanie dodatkowych elementów.

  W miejscu zamontowania mechanizmu (odbiornika) zastosowano wypełnione, formowane wtryskowo tworzywo konstrukcyjne, przeznaczone do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Jest przeznaczona do użytku z optyką lub celownikami kolimatorowymi. Posiada podwyższony grzebień, optymalny do użytku z lunetami optycznymi, jednak nieco utrudniający celowanie z otwartymi przyrządami celowniczymi.

  Prezentowany model w kal. 308 Win to czysta ergonomia i szybki cykl zamka dla osób praworęcznych. Na życzenie dostępna jest wersja dla osób leworęcznych.

  Produkty powiązane
  Zobacz również
  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoper Premium